life

در گفت وگو با جی پلاس مطرح شد

دبیر سازمان لیگ تکواندو در واکنش به درگیری اش با هادی ساعی گفت: اگر درخواست من در کمیته قضایی فدراسیون پیگیری نشود از مراجع دیگر این کار را انجام می دهم.

گروه ورزشی جی پلاس،  رقابت‌های گروه ب نوزدهمین دوره لیگ برتر از روز گذشته در خانه تکواندوآغاز شد که مهم ترین اتفاق این مسابقات درگیری هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی و مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ بود که طبق صحبت‌های انجام شده هادی ساعی به دلیل اینکه دیر به اوخوشامدگویی کردند به صورت دبیر سازمان لیگ سیلی زد. هرچند خود ساعی معتقد است او به خاطر رفتارهایی که با او صورت گرفته عصبانی شده و از کوره در رفته است.

 

مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، در این باره اظهار کرد: من به شخصه چنین توقعی از هادی ساعی نداشتم چون فکر می‌کردم او قهرمان و پهلوان ما است اما خب به هر حال  اتفاق افتاد.

او در مورد اظهارات هادی ساعی مبنی بر اینکه دو سال به او بی احترامی شده و اعلام کرده بود نام او را در میکروفن اعلام نکنند تصریح کرد:  مگر من اسم ساعی را اعلام کردم، رئیس سازمان لیگ دستور داده و مدیر اجرایی هم اعلام کرد.  این حرکت ایشان جای هیچ توجیهی ندارد. 

او در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی برای رفع کدورت انجام شده یا نه گفت: ما هیچ صحبتی نداریم. اگر در خواست من در کمیته قضایی و انضباطی فدراسیون پیگیری  شود که هیچ وگرنه از طریق مراجع قضایی در خدمت آقای ساعی هستیم البته امیدوارم مشکل حل شود. 

مصطفی بابایی در پایان صحبت‌‌های خود درباره برگزاری لیگ تصریح کرد‌: تیم‌ها کامل در قرنطینه هستند و بعد از قرنطینه تست پی سی آر گرفته شد و با توجه به منفی بودن تمامی تست‌های کادر برگزاری و ورزشکاران لیگ را بدون خطر و در شرایط کامل قرنطینه‌ای برگزار کردیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491988
ارسال نظر