sport

در دیدار سوپرکاپ فرانسه، پاریسن ژرمن موفق شد با نتیجه‌ی دو بر یک مارسی را شکست داده و قهرمان شود تا بدین ترتیب اولین جام مائوریسیو پوچتینو در قامت سرمربی پاریسن ژرمن بدست بیاید. مائورو ایکاردی و نیمار، گل‌های پاریسن ژرمن را در این بازی به ثمر رساندند.

جی پلاس، مائوریسیو پوچتینو در هفته‌های گذشته به عنوان جانشین توماس توخل در پاریسن ژرمن برگزیده شد، در واقع سران پاریسن ژرمن پس از برکناری توماس توخل، تصمیم گرفتند که پوچتینو را که پس از اخراج از تاتنهام، بیکار مانده بود، به خدمت بگیرند. پوچتینو اکنون موفق شد که اولین جام خود را در پاریسن ژرمن بدست بیاورد. هر چند که این جام چندان معتبر نیست و ارزش چندانی ندارد اما باز هم برای شروع یک مربی، دستاورد قابل اتکایی است. هدف اصلی از برگزیدن پوچتینو به عنوان سرمربی پاریسن ژرمن، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست و باید دید که این سرمربی چگونه در این تورنومنت عمل خواهد کرد.

گل های این بازی را مائورو ایکاردی در دقیقه‌ی 39 و نیمار در دقیقه‌ی 85 از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رساندند. تک گل مارسی را هم دیمیتری پایت در دقیقه‌ی 89 به ثمر رساند تا مارسی هم برای بازگشت به بازی تلاش هایی داشته باشد اما در نهایت موفق نشد و پی اس جی به مقام قهرمانی رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491835 منبع: فوتبالی
ارسال نظر

موضوعات داغ