life

جی پلاس

فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا با حضور 32 تیم از اواخر مهر آغاز شد.

 

 

هفته اول
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
زنیت 1 2 کلوب بروژ سه شنبه 29 مهر 20:25
دیناموکیف 0 2 یوونتوس سه شنبه 29 مهر 20:25
لایپزیش 2 0 بشکیتاش سه شنبه 29 مهر 22:30
رن 1 1 کراسنودار سه شنبه 29 مهر 22:30
لاتزیو 3 1 دورتموند سه شنبه 29 مهر 22:30
چلسی 0 0 سویا سه شنبه 29 مهر 22:30
پاریسن ژرمن 1 2 منچستریونایتد سه شنبه 29 مهر 22:30
بارسلونا 5 1 واروش سه شنبه 29 مهر 22:30
سالزبورگ 2 2 لوکوموتیو چهارشنبه 30 مهر 20:25
رئال مادرید 2 3 شاختاردونتسک چهارشنبه 30 مهر 20:25
آژاکس 0 1 لیورپول چهارشنبه 30 مهر 22:30
منچسترسیتی 3 1 پورتو چهارشنبه 30 مهر 22:30
میتیلند 0 4 آتالانتا چهارشنبه 30 مهر 22:30
المپیاکوس 1 0 مارسی چهارشنبه 30 مهر 22:30
بایرن مونیخ 4 0 اتلتیکومادرید چهارشنبه 30 مهر 22:30
اینتر 2 2 مونشن گلادباخ چهارشنبه 30 مهر 22:30

 

 

گروه A

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 بایرن مونیخ 2 2 0 0 6
۲ اتلتیکومادرید 2 1 0 0 3
۳ لوکوموتیو مسکو 2 0 1 1 1
4 سالزبورگ 2 0 1 1 1

گروه B

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 شاختاردونستک 2 1 1 0 4
۲ مونشن گلادباخ 2 0 2 0 2
۳ اینتر 2 0 2 0 2
4 رئال مادرید 2 0 1 1 1

گروه C

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 منچسترسیتی 2 2 0 0 6
۲ پورتو 2 1 0 1 3
۳ المپیاکوس 2 1 0 1 3
4 مارسی 2 0 0 2 0

گروه D

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 لیورپول 2 2 0 0 6
۲ آتالانتا 2 1 1 0 4
۳ آژاکس 2 0 1 1 1
4 میتیلند 2 0 0 2 0

گروه E

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 چلسی ۲ ۱ 1 0 ۴
۲ سویا ۲ ۱ 1 0 ۳
۳ رن ۲ 0 1 ۱ 1
4 کراسنودار ۲ 0 1 ۱ 1

گروه F

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 لاتزیو ۲ 1 ۱ 0 ۴
۲ کلوب بروژ ۲ 1 ۱ 0 ۴
۳ دورتموند ۲ ۱ 0 1 ۳
4 زنیت ۲ 0 0 ۲ 0

گروه G

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 بارسلونا ۲ ۲ 0 0 ۶
۲ یوونتوس ۲ 1 0 ۱ 3
۳ دیناموکیف ۲ ۰ ۱ 1 ۱
4 واروش ۲ 0 ۱ 1 ۱

گروه H

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 منچستریونایتد  ۲ ۲ 0 0 ۶
۲ پاری سن ژرمن ۲ 1 0 ۱ 3
۳ لایپزیش ۲ ۱ 0 1 ۳
4 باشاک شهیر ۲ 0 0 ۲ 0

 

 

 

گروه A: بایرن مونیخ ،اتلتیکومادرید ،سالزبورگ ،لوکوموتیو مسکو.

گروه B: رئال مادرید، شاختاردونتسک،اینترمیلان،مونشن گلادباخ.

گروه C: پورتو، منچسترسیتی، المپیاکوس، مارسی.

گروه D: لیورپول، آژاکس، آتالانتا،میتیلند.

گروهE: سویا، چلسی، کراسنودار، رن.

گروه F: زنیت، دورتموند، لاتزیو، کلوب بروژ.

گروهG: یوونتوس - بارسلونا - دیناموکیف - فرانس واروش.

گروه H: پاری سن ژرمن، منچستریونایتد، لایپزیش، باشاک شهیر.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1473922
ارسال نظر

موضوعات داغ