sport

کانون هواداران باشگاه استقلال با آماده کردن طرح +۱۰۰۰ قصد دارد رکورد امتیازی استقلال در ادوار لیگ برتر را روی سکوها به نمایش بگذارد.

به گزارش جی پلاس، تیم های استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

*امروز در حالی استقلال به مصاف صنعت نفت آبادان رفته که 3 سال از درگذشت مرحوم پورحیدری می‌گذرد. یاد آن مرحوم در بازی امروز از سوی بازیکنان و هواداران استقلال زنده نگه داشته شد.

*همچنین پیش از شروع نیمه دوم دیدار استقلال و نفت آبادان، به همت باشگاه استقلال از علی پورحیدری، فرزند مرحوم منصور پورحیدری با حضور جواد زرینچه، آندره‌آ استراماچونی و ... تجلیل شد.

*پیام امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال به مناسبت سومین سالگرد درگذشت مرحوم پورحیدری در استادیوم قرائت شد.

 

 

photo_2019-11-05_15-47-17

*پیش از شروع بازی دروازه بانان دو تیم اولین بازیکنانی بودند که وارد زمین شدند تا به گرم کردن بپردازند.سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال توسط هواداران تشویق شد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

*کانون هواداران باشگاه استقلال با آماده کردن طرح +۱۰۰۰ قصد دارد رکورد امتیازی استقلال در ادوار لیگ برتر را روی سکوها به نمایش بگذارد.

*حدود چهار هزار هوادار استقلال و ۲۰ نفر هوادار تیم صنعت نفت در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*بازیکنان صنعت نفت زودتر از بازیکنان استقلال برای گرم کردن وارد زمین چمن شدند. پس از بازیکنان تیم مهمان استقلالی‌ها با لباس هایی به رنگ بنفش وارد زمین شدند و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

*در حالی که حدود ۳۰ دقیقه آغاز بازی باقی‌هواداران استقلال رفته‌رفته باید ورزشگاه می‌شود و در اطراف ورودی‌ پارکینگ‌ها ترافیک سنگینی وجود دارد.

*هنگام گرم کردن تا آبی‌ها شیخ دیاباته توسط هواداران استقلال تشویق شد.این مهاجم استقلال برای پاسخ به ابراز احساسات هواداران شادی مخصوص خودش پس از گلزنی به تراکتور را به اجرا گذاشت.

وحید هاشمیان مربی تیم ملی هم برای دیدن این بازی در ورزشگاه حاضر شد.

 

photo_2019-11-05_15-07-34

*روی نیمکت تیم استقلال در مصاف با صنعت نفت آبادان، روزبه چشمی، علی دشتی، مرتضی تبریزی، حسین پورحمیدی، شاهین طاهرخانی، رضا آذری، آرش رضاوند و سجاد آقایی حضور دارند.

 

*روی نیمکت نفت آبادان محمد دریس، بختیار رحمانی، میلاد جهانی، امید حامدی‌فر،رضا جبیره سید فاخر تهامی، علی ستاوی،مهدی حنفی،محمود مطلق زاده نشسته اند.

* هنگامی که هواداران استقلال وحید هاشمیان را دیدند و از وی خواستند تا فرشید اسماعیلی را هم به تیم ملی دعوت کنند.

 

*یک هوادار آلمانی برای تماشای مسابقه تیم استقلال و نفت آبادان به ورزشگاه آزادی آمده و با دوربین شبکه سوم سیما هم گفت و گو کرد.

*تماشاگران استقلال قبل از شروع بازی از طرح موزاییکی تیمشان به خاطر ۱۰۰۱ امتیازی شدن این تیم رونمایی کردند.

 

*روزبه چشمی که در دو بازی گذشته استقلال غایب بود در بازی امروز روی نیمکت نشسته است.

 

*در بین دو نیمه از فرزند زنده یاد پورحیدری تقدیر به عمل می آید.

 

* استراماچونی و اسکوچیچ قبل از شروع بازی با هم به خوش و بش پرداختند. 

 

* امیرحسین پیروانی مربی جدید تیم امید هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد تا این بازی را تماشا کند.

* هواداران تیم استقلال در دقیقه 22 بازی یاد و خاطره پورحیدری را زنده نگه داشته و وی را مورد تشویق قرار دادند. این در شرایطی است که علی پورحیدری فرزند اسطوره باشگاه استقلال از جایگاه ویژه تماشاگر این مسابقه است.

* بعد از گل دوم استقلال که روی اشتباه مدافعان و دروازه‌بان نفت به ثمر رسید، دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان به شدت از کنار خط از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد. وی با حرکات دست خود ناراحتی‌اش از سبک بازی زردپوشان را نشان داد.

* در دو صحنه متوالی شیخ دیاباته در محوطه جریمه سرنگون شد که در صحنه اول داور اعتقادی به پنالتی نداشت و در صحنه دوم زاهدی‌فر در بیرون از محوطه جریمه اعلام خطا کرد. این موضوع باعث عصبانیت استراماچونی شد و وی در دو مرحله به داور چهارم اعتراض کرد. بعد از اعتراضات پی در پی جلال مرادی، مسئول برگزاری مسابقه از نیمکت‌نشینان استقلال خواست تا در جای خود بنشینند وگرنه بازی را متوقف خواهد کرد.

* با وجود گذشت نیمی از نیمه اول هر لحظه به تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه افزوده می‌شود.

* محمد دانشگر بعد از گل اول آبی پوشان شادی تکراری این فصلش را انجام داد و مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

* در دقیقه 31 مسابقه خطای یکی از بازیکنان نفت روی هافبک استقلال باعث شد تا مهدی قائدی با بازیکن نفت درگیر شود که این اتفاق با وساطت داور پایان یافت.

* تماشاگران نفت آبادان بعد از این صحنه بطری‌هایی را به درون زمین پرتاب کرده و عصبانیت خود را به بازیکنان و البته داور نشان دادند.

*در دقیقه سی و پنج بازی تعدادی از هواداران استقلال علیه فتحی شعار دادند.

گل اول آبی‌ها را محمد دانشگر پس از اشتباه عجیب سالاری، گلر نفتی‌ها به ثمر رساند. وی خوشحالی معروف خودش را که به سبک یکی از مبارزان اروپایی است را به نمایش گذاشت. 

نکته جالب توجه خوشحالی دیاباته پشت سر دانشگر بود که با فضایی متفاوت را به شادی دست جمعی استقلال داد. 

تصاویر زیر که پس از گل اول استقلال گرفته شده است را مشاهده کنید.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1287585
ارسال نظر

موضوعات داغ