sport

باشگاه پارس جنوبی درباره رسانه‌های مجازی حاشیه‌ساز اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش جی پلاس، کمیته رسانه‌ای باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی در واکنش به برخی جوسازی ها و انتشار مطالب کذب و غرض ورزانه از سوی برخی رسانه های مجازی بومی اطلاعیه ای صادر کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است:

 

"متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد آن بوده ایم برخی کانال‌ها و رسانه های مجازی که در داخل استان بوشهر فعالیت می کنند، بر اساس منفعت خود مطالبی را پیرامون وضعیت تیم فوتبال پارس جنوبی جم انتشار می دهند که بوی غرض ورزی از آن اشتشمام می شود. برخی که اطلاعات کافی درباره شرایط تیم و اتفاقات ندارند، برای آنکه رسانه مجازی شان تهی نماند، به طرز کاملا ناشیانه ای اقدام به جوسازی و انتشار مطالب نادرست می کنند که متاسفانه این مساله بازتاب نامناسبی در بین هواداران و دوست داران واقعی پارس جنوبی دارد. آخرین نمونه آن هم متهم کردن مسئولان تیم به دروغگویی درباره استفاده از بازیکنان بومی در بازی دوستانه با شهرداری ماهشهر برمی‌گردد که نه تنها دور از واقعیت است که از نظر حقوقی نیز قابل پیگیری خواهد بود. با این حال در ادامه نسبت به حضور بازیکنان بومی و جوان در ترکیب تیم توضیحاتی ارائه شده است:

 

1-کادرفنی پارس جنوبی و در راس آن آقای فراز کمالوند به غیر از دو مسابقه در جام شهدا در همه مسابقات دوستانه مثل دیدار با مس رفسنجان، استقلال خوزستان، سرخپوشان پاکدشت، شهرداری ماهشهر و... تمامی بازیکنان تیم شامل نفرات بزرگسال، جوان و بومی را مورد استفاده قرار دادند وهیچ بازیکنی نبوده که بتواند ادعا کند زمان برای نشان دادن توانایی هایش نداشته است.

 

2- در بازی تدارکاتی روز گذشته پارس جنوبی مقابل شهرداری ماهشهر از جمع بازیکنان بومی متین کریم زاده، غلامرضا ثابت ایمانی و میلاد تقیان در ترکیب قرار گرفتند و بازی کردند. همچنین در این مسابقه تعدادی از بازیکنان جوان مثل احمد بهاروندی، امیرحسین اسماعیل زاده و نفراتی که کمتر در ترکیب اصلی قرار گرفته اند در ترکیب تیم به میدان رفتند. ضمن اینکه دو بازیکن که عضو تیم نیستند و به عنوان تستی در تمرینات حضور دارند نیز دقایقی بازی کردند. به عبارت بهتر در دقیقه 88 که گل شهرداری ماهشهر به ثمر رسید، 9 نفر از بازیکنان حاضر در زمین یا عضو تیم نبودند و یا جزو نفرات جوان به حساب می آمدند.

 

3- آقایان امیرحسن رفیعی، همایون افتخاری و محمدرضا پورشاکر 3 بازیکن بومی تیم پارس جنوبی بنا به درخواست و نیاز سرمربی تیم امید بعد از مدتی اردوی تیم بزرگسالان را ترک کردند تا به تمرینات و مسابقات امیدها بپیوندند و بعد از مدتی برگردند.

 

4-کادرفنی پارس جنوبی به رهبری فرازکمالوند در همه مسابقات دوستانه سعی کرده بیشتر از یک نیمه از بازیکنان اصلی استفاده نکند و با میدان دادن به جوان ها عیار آنها را برای مسابقات حساس پیش رو بسنجد.

 

 

با وجود اینکه در فصل جاری بیشتر از هر زمان دیگری به بازیکنان بومی بها داده شده، متاسفانه برخی افراد با دامن زدن به ماجرای حضور بومی ها قصد دارند اهداف دور از مسائل اخلاقی خود را جلو ببرند و ذهنیت افراد را نسبت به شرایط تیم تغییر بدهند. حالا که لیست نفرات پارس جنوبی برای لیگ نوزدهم تقریبا تکمیل شده، وقتی حرف از عملکرد بازیکنان جوان زده می شود، تفاوتی میان بومی ها و غیربومی ها مطرح نیست و استفاده از چنین روش هایی برای تخریب در تمام دنیا نخ نما شده است.

 

در پایان از هواداران واقعی پارس جنوبی عاجزانه تمنا داریم که اخبار رسمی تیم را از طریق رسانه های رسمی باشگاه در فضای مجازی دنبال کنند تا خدای ناکرده فریب جوسازی برخی افراد که منفعت شان در دامن زدن به حواشی است را نخورند. بدیهی است ادامه این رویه از سوی افراد مذکور با پیگیری حقوقی باشگاه پارس جنوبی مواجه خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1238133 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ