sport

جام ملت های آسیا 2019

سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و عمان در نشست خبری پس از رویارویی دو تیم در جام ملت‌های آسیا اظهارات متفاوتی داشتند.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس،هکتور کوپر پس از پیروزی امشب (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال ازبکستان برابر عمان با نتیجه 2 بر یک در بازی گروه F جام ملت‌های آسیا 2019 گفت: می‌توانم بگویم در بازی امروز شانس با ما یار بود و پیروز شدیم. مسئله مهم شروع خوب در جام ملت‌های آسیا بود که به آن دست یافتیم.

سرمربی آرژانتینی تیم ملی ازبکستان خاطرنشان کرد: به بازیکنانم گفته بودم برای پیروزی باید بیشتر بازی را کنترل و توپ را حفظ کنند. بازیکنانم در بازی مقابل عمان خسته نبودند، اما اضطراب داشتند. ما در سازماندهی حمله‌ها هم مشکل داشتیم.

پیم فربیک، سرمربی تیم ملی فوتبال عمان نیز در نشست خبری بعد از بازی گفت: امروز خوب و عالی بازی کردیم، اما ازبکستان با استفاده از فرصت‌ها به پیروزی رسید. می‌بایست به یک امتیاز این بازی دست می‌یافتیم، اما این‌طور نشد.

«نخستین بازی‌مان در جام ملت‌های آسیا هیجان‌انگیز بود.»، سرمربی تیم ملی فوتبال عمان با بیان این جمله ادامه داد: فرصت‌های زیادی را در طول بازی برابر ازبکستان ایجاد کردیم، اما در خط حمله آنها را از دست دادیم. باید تمرکزمان را معطوف دیدارهای آینده کنیم. ما قطعاً با کسب چهار امتیاز برابر تیم‌های ملی ژاپن و ترکمنستان صعود خواهیم کرد.

پیم فربیک درباره عملکرد تیم ملی ازبکستان نیز اظهار داشت: حریف امروزمان پس از زدن یک گل در نیمه اول به بازی دفاعی رو آورد. ازبکستان در سه فرصت به دست‌آمده توانست دو گل به ثمر رساند و این برای پیروزی آنها کافی بود که مهمترین مسئله در فوتبال است. عمان می‌توانست از بازی امروز استفاده بهتری کند، اما ازبکستان توانست فرصت‌های به‌ دست‌آمده را تبدیل به گل کند. باید امشب بازی ژاپن و ترکمنستان را آنالیز کنم و از فردا مهیای بازی آینده شویم.

در بازی نخست گروه F جام ملت‌های آسیا تیم ملی ژاپن با نتیجه 3 بر 2 ترکمنستان را شکست داد.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1092930
ارسال نظر

موضوعات داغ