اعلام روزهای پرفروش و پرمخاطب سینما در فروردین‌ماه

فروش سینما ایران در نخستین ماه سال ۱۴۰۳ با کمتر از سه میلیون نفر تماشاگر به بیش از ۱۴۶ میلیارد تومان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پایان ماه فروردین فیلم‌های «تمساح خونی»، «بی‌بدن» و «سال گربه» در صدر جدول فروش سینماها قرار گرفتند و در مجموعه پذیرای حدود دو میلیون نفر تماشاگر شدند.

درباره جزئیات فروش این ماه روابط عمومی موسسه سینماشهر در گزارشی اعلام کرده، سه‌شنبه هفتم فروردین با فروش بیش از ۹ میلیارد و ۵۲۶ میلیون تومان، پرفروش‌ترین روز و سه‌شنبه ۲۸ فروردین با ۱۸۱ هزار و ۲۱۱ نفر پرمخاطب‌ترین روز نخستین ماه از سال جدید محسوب می‌شوند.

فیلم‌های سینمایی «تمساح خونی» با فروش بیش از ۸۸ میلیارد و ۸۵۱ میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش از ۲۴ میلیارد و ۸۳۲ میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش از ۱۸ میلیارد و چهار میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش از سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان و «نوروز» با فروش بیش از دو میلیارد و ۷۱۹ میلیون تومان رتبه‌های اول تا پنجم جدول فروش فروردین ۱۴۰۳ را به خود اختصاص دادند.

همچنین فیلم‌های «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از دو میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان، «آسمان غرب» با فروش بیش از دو میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان، «پرویزخان» با فروش بیش از دو میلیارد و ۲۷۱ میلیون تومان، «روشن» با فروش بیش از ۱۷۱ میلیون تومان و «مسافری از گانورا» با فروش بیش از ۴۰ میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش فروردین ماه قرار گرفتند.

دیدگاه تان را بنویسید