آخرین خبرها از سریال‌های نورزوی؛ «نون.خ» از کی پخش می‌شود؟

۲۴روز مانده به بهار؛ همزمانی نوروز و ‌ماه رمضان برای دومین سال پیاپی باعث شده مدیران سازمان جدول پروپیمانی را برای سریال‌های خود مهیا کنند؛ سریال‌هایی که شاید بتواند دغدغه کمبود مخاطب را به‌خاطر تعطیلات نوروز و ماه رمضان برطرف کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ،۲۴روز مانده به بهار؛ همزمانی نوروز و ‌ماه رمضان برای دومین سال پیاپی باعث شده مدیران سازمان جدول پروپیمانی را برای سریال‌های خود مهیا کنند؛ سریال‌هایی که شاید بتوانند دغدغه کمبود مخاطب را به‌خاطر تعطیلات نوروزی و ماه رمضان برطرف کنند. اما با نگاهی به تولیدات تلویزیونی شنیده‌ها حاکی از آن است که سیمافیلم تصمیم گرفته «نون.خ» را از نیمه دوم فروردین روی آنتن بفرستد.

خبرآنلاین نوشت؛ برگ برنده تلویزیون در روزهای نوروز که همزمانی با ‌ماه رمضان دارد، «نون.خ» و «پایتخت» بود. با توجه به تصمیم سیمافیلم برای پخش سریال آقاخانی بعد از شب‌های قدر و شهادت حضرت‌علی(ع)، عوامل «پایتخت» هم آب پاکی را روی دست مدیران سازمان ریختند؛ چراکه تهیه‌کننده این سریال عنوان کرده که قرار نیست نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته شود. با این حال همه‌جا پرشده از صحبت درباره پخش سریال «پایتخت»؛ سریالی که به‌نظر تا دقیقه۹۰ نمی‌توان حضورش را انکار یا تأیید کرد.

فصل جدید جومونگ
حالا تلویزیون مانده و فصل جدید «جومونگ»؛ دوبلورها مشغول کار هستند تا فصل سوم «جومونگ» که از سریال‌های پرطرفدار ایرانی است و تکرار چندین‌باره‌اش بیشتر از سریال‌های تولید سیما مخاطب دارد را به آنتن نوروز برسانند.
فرشید شکیبا، مدیر واحد دوبلاژ سیما اعلام کرده که فصل سوم این سریال دوبله می‌شود و با نام «جا میونگ گو» روانه آنتن خواهد شد.

آخرین خبرها از سریال‌های نورزوی ؛ «نون.خ» از کی پخش می‌شود؟ | جومونگ بازها منتظر فصل جدید باشند

سرنوشت «نون.خ»
تولید فصل پنجم «نون.خ» زودتر از بقیه سریال‌ها آغاز شد؛ سریالی که حمایت چندجانبه مدیران سازمان را داشت. «نون.خ» در ۴فصل قبلی خود جزو پرمخاطب‌های تلویزیون بود و عنوان می‌شد که قرار است از نخستین روز عید روانه آنتن شود، اما حالا مدیران سازمان تصمیم گرفتند زمان پخش این سریال را به تعویق بیندازند. شنیده‌ها حاکی از آن است که «نون.خ» از نیمه دوم فروردین روی آنتن خواهد رفت.
به‌نظر می‌رسد تنها سریال طنزی که از سیما پخش می‌شود، «بدل» علی مسعودی است؛ کارگردانی که سریال قبلی‌اش آنقدرها هم به دل ننشست. مسعودی حالا طنز «بدل»‌ را برای پخش در تلویزیون آماده می‌کند.

ده‌نمکی و سریالی ماورایی
شروع‌ ماه رمضان فرصتی برای مدیران سیماست تا بتوانند سریال‌های جدیدی را که حال و هوای طنز ندارند به جدول پخش اضافه کنند. «رستگاری» مسعود ده‌نمکی از سریال‌هایی است که قرار است در نوروز پخش شود؛ سریالی که حال و هوای ماورایی دارد، اما با نگاهی به کارنامه سریال‌سازی‌ ده‌نمکی به‌نظر می‌رسد این سریال هم مانند دیگر مجموعه‌هایی که ساخته نتواند در استقبال مردم موفق باشد.

قصه‌ای از صفویه در نوروز
از دیگر سریال‌هایی که شنیده شده به آنتن نوروز و رمضان می‌رسد، «عیار مهیار» است. سیدجمال سیدحاتمی این سریال تاریخی را کارگردانی کرده؛ کارگردانی که فصل اول «مستوران» را هم ساخته است. داستان «عیار مهیار» در دوران صفویه می‌گذرد و در ۳۰قسمت روی آنتن خواهد رفت. فیلمنامه‌ این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا محمدی‌نیکو به نگارش درآورده است.

«زیرخاکی» می‌رسد؟
حالا که وضعیت دقیق سریال‌های نوروزی مشخص نیست، باید امیدوار بود که فصل چهارم «زیرخاکی» به تلویزیون برسد؛ سریالی به کارگردانی جلیل سامان که توانسته بود در فصل‌های قبلی از نگاه مدیران سیما موفق باشد. این سریال در پایان روزهای تصویربرداری است و شاید بتواند آنتن نوروز را پر کند.

یک روایت عاشقانه
البته در میان سریال‌هایی که نامشان دیده می‌شود، نام یک‌سریال تاریخی هم برای پخش در سال جدید دیده می‌شود. «رویای نیمه‌شب» عاشقانه‌ای تاریخی است که حسن آخوندپور آن را کارگردانی کرده و اقتباسی آزاد از یک رمان دارد. این سریال درصورت آماده شدن به آنتن نوروز و رمضان می‌رسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید