سینمای ایران ۳۱ میلیارد فروخت

در هفته دوم بهمن ماه ۶۸۱ هزار نفر به سینما‌ها رفتند و گیشه هفتگی ۳۱ میلیارد فروخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت در مجموع میزبان ۶۸۱ هزارمخاطب بود که توانست ۳۱ میلیارد و ۴۴۹ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان فروش داشته باشد و به طور کلی وضعیت سینمای ایران درحال رونق است.

فیلم سینمایی «هاوایی» به کارگردانی بهمن گودرزی این هفته توانست ۲۲۴ هزار بلیط به ارزش ۱۰ میلیارد و ۹۴۷ میلیون تومان بفروشد و در رتبه اول فروش گیشه قرار بگیرد.

فیلم کمدی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران و پیمان جزنی از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینما‌های ایران اکران شد و  این هفته میزبان ۱۵۶ هزار مخاطب شد و توانست ۷ میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه دوم فروش گیشه قرار گیرد.

فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» که از ۱۹ آذر ماه ۱۴۰۲ روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت؛ در هفته گذشته با فروش ۷۸ هزار بلیط به ارزش ۳ میلیارد و ۹۴۴ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

فیلم کمدی «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم امینی از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ روی پرده سینما‌های سراسر کشور است که در هفته گذشته با فروش ۵۶ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۶ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

«ورود خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی با فروش ۴۹ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۸ میلیون تومان در رتبه پنجم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید