حضور جمشید هاشم‌پور در «پرواز ۱۷۵»

فیلم سینمایی «پرواز ۱۷۵» به کارگردانی محمدحسین حقیقت در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، همزمان با مشخص شدن زمان اکران فیلم سینمایی «پرواز ۱۷۵» در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، اسامی بازیگران این اثر منتشر شد.

در این فیلم چهره‌هایی چون جمشید هاشم‌پور، ثریا قاسمی، جعفر دهقان، رضا توکلی، مجید پتکی، اسماعیل خلج و اتابک نادری به ایفای نقش پرداخته‌اند. یاسین مسعودی، شاهین باباپور، شهناز شهبازی، افشین صالحی، بازیگر نوجوان: محمد علی آلبو علی، همراه با معرفی محمود حقیقت، دیگر هنرمندانی هستند که در «پرواز ۱۷۵» حضور دارند.

محمد حسین حقیقت متولد ۱۳۷۶ جوان‌ترین کارگردان این دوره جشنواره بوده و «پرواز ۱۷۵» اولین فیلم سینمایی او است. آریا عظیمی نژاد، موسیقی؛ سیامک مهمان دوست، تدوین؛ مهرداد جلو خانی، طراحی و ترکیب صدا و سیدجلال موسوی، طراحی گریم این اثر را برعهده دارند.

در خلاصه داستان این اثر هنری آمده است: «پرواز ۱۷۵» روایتی است از قصه پرغصه مادری که گوهر وجودش را به آب های خروشان اروند به ودیعه سپرده و اینک با گذشت قریب به ۴۰ سال، ارمغانی از سوی فرزندش، در بستر داستانی لبریز از اتفاق و احساس به او رسیده است.

این فیلم با سرمایه‌گذاری موسسه سینمایی «نگار فیلم تبیان» و به تهیه‌کنندگی سعید شرفی‌کیا در تهران، اهواز، آبادان و اروند کنار به تولید رسیده است.

«پرواز ۱۷۵» در سانس چهارم روز جمعه ۱۳ بهمن در خانه جشنواره؛ مرکز همایش های برج میلاد به نمایش در می‌آید.

 

دیدگاه تان را بنویسید