تصاویری از «اسکار» مهران مدیری در آستانه پخش

«اسکار» ۱۸ دی ماه در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و الیکا عبدالرزاقی، نصرالله رادش، سحر ولدبیگی و رضا نیکخواه بازیگرانی هستند که در اولین قسمت این برنامه حضور دارند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهران مدیری در حالی از ساخت «اسکار» در شبکه نمایش خانگی رونمایی کرده است که مدتی طول کشید تا توانست مجوز پخش این برنامه را از ساترا دریافت کند.

او که چندسالی برای تلویزیون کار می‌کرد، در حین پخش «دورهمی» با صداوسیما به مشکل خورد و پس از آن سراغ شبکه نمایش خانگی رفت.

این بازیگر و کارگردان که در ماه‌های اخیر هم به واسطه بازی در سریال‌های «پدر گواردیولا» و «خائن‌کشی» در شبکه نمایش خانگی دیده شد، پس از پخش آخرین قسمت از این مجموعه‌ها، سراغ ساخت مجموعه‌ای با ساختاری متفاوت رفته که گویا الگویی از نمونه‌ خارجی است.

«اسکار» یک رئالیتی‌شوی چالش محور است که مهمانان آن، همگی از بازیگران و افراد شناخته‌شده هستند.

در این برنامه، هر فرد تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن اجرا کند و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود.

هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش خود، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و بر اساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار، مشخص می‌شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت.

در این رئالیتی‌شو، مهران مدیری به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور خواهند داشت.

نیما شعبان‌نژاد آخرین بار در سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری حضور داشت و حالا به عنوان مجری در برنامه «اسکار» حضور یافته است.

اعلام شده که اولین قسمت از رئالیتی‌شو «اسکار» از ۱۸ دی ماه به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر می‌شود و قسمت‌های بعدی آن، هر دوشنبه بر روی این پلتفرم قرار می‌گیرد. الیکا عبدالرزاقی، نصرالله رادش، سحر ولدبیگی و رضا نیکخواه بازیگرانی هستند که در اولین قسمت این برنامه حضور دارند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید