تولید «قهرمان جندی شاپور» ادامه دارد/ احتمال حضور در «فیلم فجر»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «قهرمان جندی شاپور» به کارگردانی مهدی صاحبی که زندگی شهید مجید بقایی را به تصویر می‌کشد، ادامه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مهر نوشت:فیلم سینمایی «قهرمان جندی شاپور» با موضوع زندگی شهید دکتر مجید بقایی به کارگردانی مهدی صاحبی و تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی این روزها در خوزستان در حال تولید است.

این فیلم سینمایی در حال فیلمبرداری در تهران، آبادان، اهواز، بوستان و شوش است و احتمالاً یکی از فیلم‌هایی است که متقاضی حضور در جشنواره فجر است.

مجید بقایی پس از «عملیات رمضان» به سمت معاون شهید باقری در فرماندهی قرارگاه کربلا منصوب شد و بعد پس از آنکه حسن باقری جانشین یگان نیروی زمینی سپاه شد، مسئولیت قوای یکم کربلا را به عهده گرفت. او قبل از «عملیات والفجر» مقدماتی به همراه شهید حسن باقری در منطقه عملیاتی ماند و صبح روز بعد به اتفاق چند تن از فرماندهان دیگر با ۲ دستگاه جیپ جهت شناسایی منطقه حرکت کرد که در همان‌جا با اصابت خمپاره دشمن به شهادت رسید.

بنیاد فرهنگی روایت فتح چندین پروژه سینمایی را در مراحل مختلف تهیه و تولید دارد که این آثار با همکاری و تعامل کنگره‌های ملی بزرگداشت شهدا در سراسر کشور ساخته خواهند شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید