زمان و مکان تشییع پیکر حمید منوچهری

تشییع پیکر مرحوم منوچهری از ساعت ۹ صبح روز جمعه از محل ارگ رادیو آغاز می‌شود و حدود ساعت ۱۲ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ، محسن سوهانی، مدیرکل هنر‌های نمایشی رادیویی و رادیو نمایش درباره زمان تشییع جنازه مرحوم حمید منوچهری گفت: زمان تشییع جنازه مرحوم منوچهری از ساعت ۹ صبح روز جمعه از محل ارگ رادیو آغاز می‌شود و حدود ساعت ۱۲ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده می‌شود. 

حمید منوچهری از پیشکسوتان عرصه دوبله و رادیو بامداد پنج‌شنبه به دلیل مشکلات ریوی دار فانی را وداع گفت و پیش از این در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود.

مدیر رادیو نمایش با انتشار متنی درگذشت حمید منوچهری گوینده و هنرمند پیشکسوت نمایش‌های رادیویی را تسلیت گفت و نوشت: سر سوزنی بددلی، دشمنی و کین ورزی در بساط نداشت. سراسر مهر بود و ادب. اهل انس بود و انسانیت. مرامش مردم‌داری، ذاتش پدرانگی و رسمش امیدواری. محال بود کسی را نام ببرد و پسوند «عزیز» از دهانش بیفتد. با اینکه در کار جدیتی کم نظیر داشت، اما اگر مثلاً در اوج عصبانیت می‌خواست شاگردی را تادیب، یا حتی در کلام از روی خشم بدترین نامردمان یاد کند، بازهم “فلانی عزیز” خطابش می‌کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید