هدیه لوکس و گران قیمت بازیگر معروف به تیم بدلکاری

کیانو ریوز به هر کدام از اعضای تیم بدلکاری فیلم «جان ویک ۴» یک ساعت رولکس گران‌قیمت هدیه داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کیانو ریوز برای تیم بدلکاری «جام ویک ۴» هدیه‌ای باورنکردنی و منحصر به فرد خرید.

فیلمبرداری این فیلم در ژوئن ۲۰۲۱ و پیش از اکران مورد انتظار در ۲۷ می ۲۰۲۲ آغاز شد. لارنس فیشبرن، ایان مک‌شین و لنس ردیک برای نقش‌های خود در این فرانچایز پر از صحنه‌های اکشن بازگشتند، در حالی که بیل اسکارسگارد، ستاره فیلم «It» نیز در نقشی مرموز به بازیگران پیوسته است.

سری فیلم‌های «جان ویک» بر پایه صحنه‌های اکشن و بدلکاری‌های حیرت‌انگیزش تبدیل به یک فرنچایز محبوب شده است و انتظار می‌رود چنین صحنه‌هایی در «جان ویک ۴» بیشتر دیده شود. با آگاهی از این که این فیلم در ژاپن فیلمبرداری شده است، همچنین می‌توان این انتظار را داشت که «جان ویک ۴» صحنه‌های رزمی بیشتری هم داشته باشد.

هنوز اطلاعات زیادی درباره فیلمنامه «جان ویک ۴» به دست نیامده است، اما حتما داستان آن به ادامه داستان «جان ویک فصل ۳: پارابلوم» خواهد پرداخت؛ جایی که جان ویک همچنان هدف اصلی دوستان تروریست خودش است و حالا تصور می‌کنند که او مرده است.

هر اتفاقی که بیفتد، خدمه این فیلم برای ساختن جدیدترین قسمت آن سخت کار کردند و ریوز قدردانی خود را به شکلی پرزرق و برق نشان داد.

بر اساس سه تصویری که Watchmania در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است، ریوز که به طور گسترده به عنوان یکی از خوش‌اخلاق‌ترین افراد هالیوود شناخته می‌شود، بار دیگر با پاداش دادن به همکارانش با ساعت‌های بسیار گران‌قیمت و شخصی‌سازی شده رولکس، همه را تحت تأثیر قرار داد.

ریوز در یک شام با تیم بدلکاری خود دیده شده است که در آن به هر یک از آن‌ها یک ساعت حکاکی شده رولکس ساب مارینر به ارزش حدود ۱۰ هزار دلار هدیه داده است. ریوز با ساعتی که پشت آن‌ها "جان ویک ۵" حک شده است، از بدلکاران به خاطر کار‌هایی که در طول فیلمبرداری انجام داده‌اند، تشکر کرد.

ریوز که به خاطر بخشندگی خود در هالیوود معروف و محبوب است، همیشه به عنوان یک فرد جوانمرد در هالیوود شناخته می‌شود. این بازیگر همچنین به خاطر احترام قائل شدن نسبت به بدلکارانی که با آن‌ها کار می‌کند، مشهور است.

چاد استاهلسکی، کارگردان فرنچایز «جان ویک»، پیش از این به عنوان بدلکار ریوز در فیلم اصلی «ماتریکس» کار کرده بود. ریوز به دلیل احترام به حرفه بدلکاری به چیزی که دیگر بازیگران آن را بدلکاری می‌نامند، «بازیگری فیزیکی» می‌گوید.

کیانو ریوز امسال قرار است با نقش خاطره‌انگیز نئون در «ماتریکس ۴: رستاخیز» دوباره به سینما بازگردد و «جان ویک ۴» هم قرار است در سال آینده اکران شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید