سرهنگ جمشید باقری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز گذشته خبر یک نزاع دسته جمعی در بلوار شهید چمران به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی شده که ماموران بی درنگ در محل حضور یافتند.

وی اضافه کرد: پس از حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که چند تن با داس و چاقو به یک نفر حمله ور و سپس متواری می شوند که فرد مجروح نام و مشخصات چند تن از آنها را به پلیس اعلام می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: با توجه به شدت جراحت های وارده فرد مصدوم با استفاده از آمبولانس اورژانس به بیمارستان بعثت شهر همدان اعزام شد.

سرهنگ باقری ادامه داد: ماموران واحد تجسس کلانتری ۱۵ پس از تشکیل پرونده برای متهمان، با استفاده از شگردهای پلیسی مخفیگاه آنها را شناسایی و در یک عملیات ضربتی با حکم قضایی وارد خانه می شوند.

وی اضافه کرد: متهمان در برابر پلیس مقاومت کرده اما عوامل انتظامی با استفاده از قوه قهریه و با اقتدار چهار متهم ۱۹، ۲۴، ۳۵ و ۴۳ ساله که همگی فامیل هستند را دستگیر می کنند.

فرمانده انتظامی ادامه داد: متهمان در تحقیقات مقدماتی مسائل مالی را علت و انگیزه این درگیری عنوان کردند با این وجود آنها روانه زندان شده و تحقیقات ادامه دارد.

سرهنگ باقری درباره تحقیق از فرد مجروح بیان کرد: امکان بازجویی از این فرد به علت شدت جراحات وارده به بدن او وجود ندارد و قادر به پاسخگویی نیست.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.