فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف 19 قطعه اسکناس یورو تقلبی و دستگیری 2 متهم خبر داد.
به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سرهنگ جمشید باقری در تشریح این خبر گفت: در ساعت 17:30 چهارشنبه 19 تیر در پی تماس تلفنی یکی از صرافی های شهر همدان مبنی بر فروش ارز خارجی تقلبی توسط 2 نفر، بلافاصله مأموران گشت انتظامی به محل اعزام و به بررسی موضوع پرداختند.
وی افزود: پس از حضور مأموران و بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، 2 مرد جوان قصد فروش 19 قطعه اسکناس 500 یورویی و تبدیل آن به ریال را داشته اند که متصدی صرافی به آن ها مشکوک شده و در بررسی های بعدی مشخص شد که تمامی اسکناس ها که 9 هزار و 500 یورو بود تقلبی است.
باقری با بیان اینکه مأموران، این 2 متهم را بازداشت و به همراه اسکناس های تقلبی به مقر انتظامی منتقل کردند، متذکر شد: متهمان پس از تشکیل پرونده با دستور قضائی به دایره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی منتقل تا تحقیقات تکمیلی و تخصصی صورت گیرد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از شهروندان خواست: نسبت به افراد سود جو و کلاهبردار که قصد تبدیل پول های ایرانی و خارجی را دارند هوشیار باشند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعا مراتب را پلیس اطلاع دهند.
کشف سواری سرقتی در همدان
فرمانده انتظامی شهرستان همدان نیز از کشف یک دستگاه سواری پژو پارس سرقتی و دستگیری سارق خبر داد و گفت: مأموران گشت کلانتری 19 فرهنگیان در بلوار فرودگاه به راننده یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک شده و با استعلام شماره پلاک خودرو از سامانه پلیس، متوجه شدند این خودرو روز گذشته از تهران به سرقت رفته است.
وی افزود: مأموران با استفاده از شگردهای پلیسی خودرو را متوقف و راننده را که با پای پیاده قصد فرار داشت را دستگیر کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد و تلاش برای شناسایی مالباخته ادامه دارد، از شهروندان خواست تا با مجهز کردن وسایل نقلیه خود به تجهیزات ضد سرقت، سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.