اخبار مرتبط

حمیدرضا یاری روز دوشنبه در جمع هیات رییسه و روسای کشتی شهرستان های استان همدان اظهار داشت: برخی مربیان طی سال ها اخیر خروجی مثبت نداشته اند و باید این دسته از مربیان که انگیزه ای برای پیشرفت کشتی ندارند، از این رشته کنار بروند.
وی اضافه کرد: باید فضای فعالیت کشتی را به مربیانی بدهیم که از انگیزه مضاعف برای اعتلای این رشته ورزشی برخوردار هستند.
یاری خاطرنشان کرد: حضور مربیان با انگیزه فرصت طلایی برای رشد و توسعه کشتی استان است و جزو سیاست های اصلی هیات به شمار می رود.
رییس هیات کشتی همدان خاطرنشان کرد: امروزه وفاق و همدلی در سطح کشتی شهرستان ها ایجاد شده و به دور از حاشیه در راستای سیاست های اصلی هیات استان گام بر می دارند.
وی، پیگیری برای رفع موانع و دغدغه های کشتی شهرستان ها را از وظایف مهم روسای هیات ها برشمرد و گفت: تلاش های روزهای اخیر مسعود مومنی سرپرست هیات کشتی ملایر در راستای راه اندازی خانه کشتی مسعود مصطفی جوکار این شهرستان قابل تقدیر است.
یاری افزود: کشتی نهاوند نیز در فضای اتحاد و همدلی فعالیت خود را ادامه می دهد و حضور رییس هیات بروی تشک کشتی نشان از میزان وفاق و صمیمیت در بین اهالی کشتی این شهرستان دارد.
وی، برپایی دوره های آموزشی در سطح شهرستان ها را مفید دانست و گفت: اینکه هیات ها آموزش و ارتقا سطح فنی مربیان را جزو اولویت ها قرار داده اند، اقدامی شایسته است.
در این نشست پیشکسوتان و قهرمانان مطرح و سابق کشتی همدان حضور داشتند.
7520/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.