اخبار مرتبط

حمیدرضا حاجی بابایی روز پنجشنبه در نشست با روسای هیات های ورزشی استان همدان اظهار داشت: اختصاص 27 صدم از 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برای توسعه ورزش در بخش های مختلف مطابق قانون برنامه ششم توسعه گام مهمی در کمک به توسعه ورزش است.
وی اضافه کرد: اختصاص اعتبار مورد نیاز به حوزه ورزش در برنامه ششم توسعه در تاریخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است.
نماینده مردم همدان و فامنین خواستار حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران در ورزش شد و افزود: باید زمینه حضور سرمایه گذاران و بخش خصوصی را در فعالیت های ورزشی باز و زمینه حضور افرادی همچون برادران برقعی که علاقمند به حوزه ورزش هستند را در ورزش ایجاد کرد.
حاجی بابایی با بیان اینکه در ورزش همدان گام های بلندی برداشته شده است و ظرفیت ها و زیرساخت های خوبی در همدان وجود دارد افزود: امرزو همدان یکی از استان های پیشرو در زیرساخت های ورزشی است و به نوعی جایگاه خود را در کشور پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه باید از حوزه زیرساخت ها عبور کرد و به ورزشکاران و هیات های ورزشی پرداخت گفت: مجموعه افرادی که در هیات های ورزشی فعال می کند افرادی با تجربه و دارای سوابق مدیریتی بالایی هستند و انتظار می رود با وجود چنین ظرفیتی ورزش استان در کشور حرف اول را بزند.
در این نشست روسای هیات های ورزشی استان همدان به طرح دیدگاه های خود پرداختند.
7520/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.