دو تکنسین فوریت‌های پزشکی شهرستان سیریک در استان هرمزگان دیشب هنگام انتقال بیمار (حادثه واژگونی یک خودرو) مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، فرماندار سیریک گفت: ساعت ۲۲ شب گذشته با اعلام حادثه واژگونی یک خودرو در مسیر شهرستان سیریک به میناب، اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در صحنه تصادف حاضر شد.

احمد جمال الدینی افزود: بنابر تشخیص تکنسین‌های اورژانس تصمیم به انتقال مصدوم به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب برای اقدامات تشخیصی و درمانی گرفته شد.

وی گفت: با توجه به اینکه خودروی واژگون شده حامل مشروبات الکلی بود نیروی انتظامی، همراهی مصدوم را با نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ تا مرکز درمانی میناب برعهده گرفتند.

156450031

جمال لدینی افزود: شماری از افراد ناشناس با سد کردن مسیر آمبولانس در روستای زهوکی میناب با ضرب و شتم نیرو‌های اورژانس مصدوم را فراری دادند و به آمبولانس خسارت وارد کردند.

بنا به گفته فرماندار سیریک ماموران انتظامی با مشاهده افراد ناشناس که جاده را مسدود کرده بودند از همراهی آمبولانس خودداری کردند.

فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان هم گفت:چاکر رییسی و یوسف زارعی تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی سیریک از ناحیه سر وچشم آسیب دیدند و در حال مداوا هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.