به گزارش ایرنا، در این نشست، محمدحسین فدایی به عنوان رئیس کمیسیون عمران، سعید نادری به عنوان نماینده شورای اسلامی در سازمان ترافیک، مرتضی سورانه در سمت نماینده شورای اسلامی در سازمان فرهنگی، ایرج رضایی به عنوان نماینده شورای اسلامی در سازمان پسماند، حامد آجرلو نماینده سازمان سیما و منظر شهری، طوفان محمدی نماینده سازمان فن آوری و علی جعفر محصولی نیز به عنوان نماینده شورا در سازمان آرامستان انتخاب شدند.
ایرج رضایی در این نشست به عنوان نماینده شورای اسلامی کلانشهر اراک در سازمان آتش نشانی، فرزانه رحمتی نماینده شورا در سازمان سرمایه گذاری، سعید نادری به عنوان رئیس کمیسیون تحویل پروژه ها، محمد حسین فدایی، علی جعفر محصولی، سعید نادری و ایرج رضایی به عنوان روسای چهار شعبه کمیسیون های حل اختلاف مالیاتی تعیین شدند.
کاوه فلک افلاکی به عنوان نماینده کمیسیون تقویم املاک و سعید نادری به عنوان جانشین نماینده این کمیسیون، ایرج رضایی نماینده کمیسیون متکدیان، مرتضی سورانه نماینده کمیسیون شورای نامگذاری، حامد آجرلو نماینده کمیسیون قطع اشجار، علیرضا مرادی نماینده کمیسیون احیای زکات، طوفان محمدی نماینده شورا در کتابخانه ها معرفی شدند.
در این نشست، پیمان رشیدی به عنوان نماینده شورای اسلامی در کمیسیون بدوی نظام وظیفه و علی جعفر محصولی به عنوان نماینده کمیسیون تجدید نظر نظام وظیفه برگزیده شدند.
کاوه فلک افلاکی برای مدت یک سال به عنوان نماینده شورای اسلامی در شورای آموزش و پرورش استان مرکزی، ایرج رضایی و مرتضی سورانه به عنوان نمایندگان شورا در شورای آموزش و پرورش شهرستان اراک انتخاب شدند.
همچنین طوفان محمدی به عنوان نماینده شورای راهبردی، محمد حسین فدایی نماینده شورا در مناقصات شهرداری مرکز، علی جعفر محصولی نماینده شورا در مناقصات شهرداری منطقه یک، ایرج رضایی نماینده شورا در مناقصات شهرداری منطقه 2، فرزانه رحمتی به عنوان نماینده شورا در شهرداری منطقه سه، علیرضا مرادی به عنوان نماینده شورا برای شرکت در مناقصات شهرداری منطقه چهار، حامد آجرلو نماینده شورا در مناقصات منطقه پنج و کاوه فلک افلاکی به عنوان نماینده شورا در شهرداری بافت تاریخی تعیین شدند.
کاوه فلک افلاکی در این نشست به عنوان نماینده شورای اسلامی در کمیسیون ماده پنج و سعید نادری به عنوان نماینده این شورا در کمیته فنی کمیسیون ماده پنج معرفی شدند.
نخسلین نشست صحن علنی پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر اراک اول شهریورماه جاری پس از آیین تحلیف برگزار شد و در این نشست کاوه فلک افلاکی با کسب 11 رای موافق به عنوان رئیس این شورا، علی جعفر محصولی با کسب 6 رای موافق به عنوان نائب رئیس و فرزانه رحمتی با کسب 6 رای موافق به عنوان منشی شورا انتخاب شدند.
در نشست اول شهریورماه سعید بیاتیان نیز با کسب هفت رای موافق به عنوان سرپرست شهرداری اراک انتخاب شد و اعضای شورای اسلامی تعیین شهردار را به عنوان دستور کار اولویت دار در دست انجام دارند.
کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر 520 هزار نفر جمعیت زندگی می کند.
3005/6013/خبرنگار: معصومه صفری***انتشار دهنده:مژگان حیدری
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.