اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز دوشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، افزود: 170 قلم کالای اساسی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان های مختلف کشور ابلاغ شده و با توجه به ضرورت تنظیم بازار و توزیع عادلانه این کالاها در لایه های مختلف جامعه، نظارت بر امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان باید هر روز با قوت تر از گذشته در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل دامپزشکی استان باید حداکثر تا یک ماه آینده نسبت به شناسایی و معرفی تمامی انبارهای استان به کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالای استان اقدام کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: بر اساس گزارش های رسیده برخی از رانندگان وانت بار به صورت سرخود و جعلی اقدام به صدور بارنامه می کنند که این مهم باید در اسرع وقت از سوی دستگاه های نظارتی و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان پیگیری و نتیجه آن نیز به کمیسیون اعلام شود.
اکرمی تاکید کرد: بازدید از سه واحد تولیدی در هر ماه از برنامه های کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی در راستای فهرست بندی مشکلات و چالش های صنایع است که نمایندگان دستگاه های مسئول باید در این برنامه حضور فعال داشته باشند.
وی افزود: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در راستای تحقق رونق تولید و از منویات مقام معظم رهبری است و کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز باید فعالیت های تمامی دستگاه های مسئول را در این خصوص مورد ارزیابی قرار دهد.
استان مرکزی 12 شهرستان و یک میلیون و 440 هزار نفر جمعیت دارد.
3017/3075
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.