اخبار مرتبط

دکتر«پریا بهرامی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آمبولانس های اورژانس در پایگاه شهری و جاده‌ای استان مرکزی با هدف امدادرسانی به مصدومان مستقر هستند و بالگرد اورژانس هوایی نیز در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی دارد.
وی اظهار داشت: آمبولانس های اورژانس استان برای اطمینان خاطر در سطح جاده‌های استان مرکزی تردد دارند و در تعطیلات نوروز از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و17 تا 20 در حاشیه جاده‌های استان مرکزی هستند.
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: طرح ستاد نوروزی اورژانس استان از 25 اسفند آغاز شده و تا 17 فروردین ماه سال آتی ادامه دارد.
دکتربهرامی افزود: بهداشت سلامت و محیط زیست از 10 کمیته‌ زیرمجموعه ستاد خدمات سفر استان مرکزی است که مسؤولیت آن برعهده دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: سه هزار و 592 ماموریت امدادرسانی در نوروز سال گذشته و در طرح سلامت اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شد که در راستای آن سه هزار و 592 مصدوم خدمات امدادی دریافت کردند.
15 پایگاه امداد 115 در استان مرکزی دایر است.
6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهارهزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای این استان تردد می کنند.
6991/6013/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.