اخبار مرتبط

سرهنگ «محمود خلجی» شنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: 16دی ماه سال جاری خانواده یک جوان 25 ساله اراکی با مراجعه به پلیس آگاهی استان گزارشی از مفقود شدن فرزندشان را اعلام کردند که بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی بیان کرد: در تحقیقات اولیه ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی و بر اساس اظهار بستگان این فرد، مشخص شد این جوان دارای مدرک کارشناسی مکانیک و بیکار بوده و به علت مشکلات فراوان دچار افسردگی شدید شده و در تابستان امسال نیز دست به خودکشی زده اما این خودکشی نافرجام بوده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در روند تحقیقات مشخص شد این جوان 25 ساله در 17 دی ماه جاری (یکشنبه شب) با خانواده خود تماس و از آنان طلب حلالیت کرده و پس از آن هیچ تماسی را پاسخگو نبوده است.
سرهنگ خلجی اظهار داشت: در ساعات پایانی 17 دی ماه چند کارگر یک کوره آجر پزی در حوالی شهر اراک، خودرویی را در یک محل صعب العبور مشاهده می کنند که جوانی در آن دراز کشیده اما هر چه او را صدا می زنند پاسخی نمی دهد که این افراد موضوع را به پلیس اطلاع می دهند.
وی گفت: تیم گشت انتظامی در محل حاضر و با هماهنگی مقام قضایی شیشه خودرو شکسته و مشخص شد فرد جوان ظرف زغالی را در داخل خودروی خود قرار داده و با بالا کشیدن شیشه ها و قفل کردن درهای خودرو، به علت استنشاق گاز سمی ناشی از سوختن زغال جان خود را از دست داده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: مرگ این فرد توسط پزشکی قانونی تایید شد و جسد فرد فوت شده برای بررسی بیشتر و تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
سرهنگ خلجی گفت: این فرد هیچگونه سابقه کاری در شرکت های تولیدی اراک نداشته است.
3005/3075
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.