پیش‌بینی هواشناسی مشهد و خراسان رضوی (پنجشنبه 27 اردیبهشت 1403)/ بارش‌های رگباری تا کی ادامه دارند؟

سامانه بارشی تا اوایل روز دوشنبه (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) فعال است و از ظهر فردا (۲۵ اردیبهشت ماه) از نواحی شمال غرب استان به سمت مشهد گسترش پیدا خواهد کرد و نیمه شمالی و مرکزی استان را درگیر می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص آخرین وضعیت هواشناسی استان و مشهد توضیحاتی ارائه کرد.

علی اصغر دهقان پور در گفت‌وگو با شهرآرانیوز، در خصوص آخرین وضعیت هواشناسی در خراسان رضوی، اظهار کرد: پیرو صدور هشدار نارنجی اداره هواشناسی استان بارش‌های امروز پیش‌بینی شده بود البته بارش‌ها بیشتر برای شمال و مرکز استان پیش‌بینی شده بود کما اینکه این میزان بارش طی یک ساعت در مشهد کم‌سابقه است، این وضعیت جوی با توجه به زیرساخت‌های موجود مشکلاتی را ایجاد کرده است.

وی افزود: این سامانه بارشی تا اوایل روز دوشنبه (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) فعال است و از ظهر فردا (۲۵ اردیبهشت ماه) از نواحی شمال غرب استان به سمت مشهد گسترش پیدا خواهد کرد و نیمه شمالی و مرکزی استان را درگیر می‌کند.  

 

بیشتر بخوانید:

این استان‌ها منتظر سیل باشند! هشدار هواشناسی (27 اردیبهشت 1403)

هواشناسی امروز 27 اردیبهشت 1403: باران شدید در مشهد، خراسان رضوی و خراسان شمالی و چند استان دیگر

پیش‌بینی هواشناسی مشهد و خراسان رضوی (پنجشنبه 27 اردیبهشت 1403)/ بارش‌های رگباری تا کی ادامه دارند؟

 

مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: بارش‌های رگباری به همراه باد شدید خواهد بود که پیامد ان روان‌آب‌ها، سیل و تگرگ است که این شرایط جوی تا اوایل روز دوشنبه پایدار است. شهر‌های شمالی از جمله درگز، کلات و سرخس و در نواحی مرکزی از جمله تربت حیدریه، تربت جام، فریمان و زاوه با بارش‌های رگباری مواجه خواهند بود.

دهقان‌پور ادامه داد: هشدار‌های اداره هواشناسی اطلاع‌رسانی و اعلام شده بود، لطفا مردم هشدار‌ها را جدی بگیرند.  

دیدگاه تان را بنویسید