رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول در ساری خبر داد وگفت: متهمان با تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی و با قرار وثیقه ۲۵ میلیاردی روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول در ساری خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سرهنگ علی قیصری در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده کلاهبرداری با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول و فروش مال غیر، مراتب در دستورکار اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: درتحقیقات پلیسی اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری از مالباخته مشخص شد، احدی از مشاوران املاک، قطعه زمین دستدارمی واقع در شهر ساری را به شاکی پرونده معرفی و پس از تشریفات صورت گرفته، شخصی بهمراه همسرش به عنوان فروشنده زمین با ارائه فروشنامه و سند مالکیت در مشاور املاک حاضر و قرارداد خرید زمین به مبلغ جمعاً ۱۰میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در سه فقره چک بابت ثمن معامله تنظیم و مبالغ چک های صادره در موعد مقرر توسط فروشنده دریافت شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران تصریح کرد: مالباخته پس از گذشت یک هفته از خرید زمین، به محل مورد ثمن معامله مراجعه و در تحقیقات به عمل آورده از همسایگان پی به جعلی بودن اسناد ارائه شده از سوی فروشنده می برد و برای تکمیل تحقیقات خود به اداره ثبت مراجعه و متوجه جعلی بودن کلیه اسناد و مدارک می شود.

وی ادامه داد: با توجه به حضور مالباخته در پلیس آگاهی و  تنظیم شکوایه، مراتب به استحضار بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ساری رسید که دستور جلب با اختیارات ورود به منزل و مخفیگاه و همچنین توقیف خودروی آنان را صادر کرد.

قیصری با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با همکاری ماموران یگان امداد میاندورود، متهمان را دستگیر و خودروی آنان را توقیف کردند، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی و با قرار وثیقه ۲۵ میلیاردی روانه زندان شدند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.