به گزارش خبرنگار ایرنا سردار غلامحسین غیب‌پرور امروز چهارشنبه در جریان بازدید از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ استان مازندران در گفت وگو با خبرنگاران اظهارکرد: ماه رمضان مانع از ادامه فعالیت جهادگران ما نشده بلکه انگیزه بیشتری برای کمک به همنوعان خود در آنان ایجاد کرده است.
وی افزود: کارهای عمرانی در جهت لایروبی و بازسازی مناطق سیل زده در منطقه سیمرغ نسبت به سفر قبل ما خوب پیش رفته و همچنان ادامه دارد.
سردار غیب پرور به بازسازی و تحویل 255واحد مسکونی که نیاز به مرمت داشته اشاره کرد و گفت: 361واحد مسکونی نیز در دست احداث است که در بازه زمانی 120 روزه قرار به تحویل آنها می باشد.
به گفته رئیس سازمان بسیج مستضعفین با همت گروه های جهادی و مردم 3250 خانه در مناطق سیل زده سیمرغ لایروبی شده است.
وی اهدای هفت قلم لوازم خانگی از سوی بنیاد برکت به مردم مناطق سیل زده اشاره و کمک های مردمی به مناطق سیل زده مازندران را 10 میلیارد ریال برآورد کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این سازمان پس از وقوع سیل مخرب در کشور بازسازی و مرمت 20 هزار واحد را تقبل کرده که همچنان توسط جهادگران در حال انجام است.
وی به بازدید بعدی خود از مناطق سیلزده گلستان اشاره کرد و گفت: هفته آینده نیز از مناطق سیل زده خوزستان بازدید خواهیم کرد.
سردار غیب پرور گفت: همگرایی روزهای اول سیل همچنان باقی است، گروه های جهادی دانش آموزی و دانشجویی و غیره در سنین مختلف با اخلاص کامل در این همگرایی حضور و مشارکت دارند و برخی از این گروه های جهادی از بعد از افطار تا سحر فعالیت می کنند که تمامی اینها موجب امیدواری است.
1899/7335
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.