اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگارایرنا، برانکو ایوانکویچ شامگاه جمعه در کنفرانس خبری پایان دیدار تیمش با نساجی قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : دو تیم بازی خوبی را در روز بارانی انجام دادند و بازیکنان ما در روزی که استحقاق برد داشتند، با وجود این که انرژی خود را گذاشتند نتواستند با برد از زمین خارج شوند.
وی ادامه داد : هواداران دو تیم صرفا تیم محبوب خودشان را تشویق کردند و یک روز خوبی را به یادگار گذاشتند بویژه از هواداران نساجی قدردانی می کنم.
** رضایت از بازی بازیکنان
سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به پرسشی پیرامون افت بازیکنانش در فصل جاری رقابت های فوتبال ، ضمن رد این ادعا گفت : ما در صدر جدول قرار داریم و این نشان می دهد که بازیکنان ما افت چندانی نسبت به سال قبل نداشتند.؟
برانکو افزود : ما البته در برابر نفت مسجد سلیمان به دلیل کیفیت نامناسب زمین و به همراه نداشتن 6 بازیکن خود به خصوص در خط دفاعی به دلیل مصدومیت ، بازی خوبی نداشتیم و در سایر بازی ها خوب کار کردیم.
وی گفت : به هر حال تمام تیم هایی که در برابر ما بازی می کنند بازی خوبی از خود نشان می دهند و شاید به این دلیل به نظر می رسد که بازیکنان ما افت کردند.
خبرنگاری از برانکو در مورد وضعیت زمین ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با توجه به مصنوعی بودن چمنش پرسش کرد که او ضمن ابراز رضایت از وضعیت موجود ، گفت : انتخاب چمن مصنوعی بهترین انتخاب برای استان های شمالی کشور به دلیل پرباران بودن است.
وی افزود : استان های شمالی کشور باران زیادی دارند و چنانچه چمن طبیعی در این زمین ها داشتیم؛ امروز که باران بود باید در زمین واترپلو بازی می کردیم و این در حالیست که در زمین چمن مصنوعی بازی خوبی انجام شده است.
دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی در قائمشهر با نتیجه 1 بر 1 خاتمه یافت. قرمزپوشان پایتخت با این تساوی 42 امتیازی شدند و در صدر باقی ماندند و نساجی هم 23 امتیازی شد و در جایگاه دهم جا خوش کنند.
6982/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.