اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز پنجشنبه در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر در محل سالن جلسات فرمانداری بروجرد اظهارداشت: هر گونه تخطی از قانون از جمله مواردی همانند فک پلمب که از سوی برخی کمپ های غیر مجاز ترک اعتیاد صورت می گیرد باید بدون درنگ بنا بر قانون با آنها برخورد شود.
وی افزود: علاوه بر نظارت به نحوه کار کلینیک های ترک اعتیاد نیز باید بنا بر قانون و مقرراتی که در این خصوص وجود دارد صورت گیرد و در جلسات بعدی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بطور مشخص بر نحوه اینگونه نظارت ها پرداخته شود.
فرماندار بروجرد بیان کرد: شیوع اعتیاد سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازد و رها کردن این موضوع منجر به آسیب جدی خواهد شد که باید برای پیشگیری اولویت و توجه بیشتری را معطوف داشت.
رحیمی اضافه کرد: تمامی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر حساب شده و با فکر انتخاب شده اند و اگر حتی یک نفر به جمعیت معتاد افزوده شود هر کدام از ما در برابر آن مسئول هستیم.
وی با تاکید بر اینکه برای داشتن جامعه و شهر سالم باید نگاه خود را تغییر داد، ادامه داد: صرف برگزاری جلسات بدون خروجی مشخص به هیچ وجه کارساز نیست و همه ما برای رسیدن به شهر و جامعه ای سالم و عاری از هرگونه آسیب باید تلاش مسئولانه داشته باشیم.
7273/1920
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.