در نشستی که ظهر امروز با حضور مهدی بخشنده رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین، مهدی عبدیان رییس اتحادیه صادرکنندگان استان و برخی فعالان حوزه صنعت حضور داشتند، کمیسیون فرآورده‌های نفتی تشکیل و اعضای اصلی آن انتخاب شدند.
در این نشست، ۴۰ نفر از مدیران واحدهای تولیدی در حوزه روغن‌های صنعتی و هیدروکربن حضور داشتند که از این میان ۱۲ نامزد برای انتخاب اعضای اصلی کمیسیون فرآورده‌های نفتی کاندید شدند.
پس از رای گیری، بخشی جعفری واحد، بابک نوبریان، مسعود محی الدینی، امیر پور کمند عمدآبادی، احسان بابایی، محمدرضا محمدی و جعفر الله وردی ها به عنوان هفت عضو اصلی کمیسیون انتخاب شدند.رییس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین در این نشست گفت: حذف واسطه‌ها، چانه زنی و پیگیری مطالبات مربوط به حوزه فرآورده‌های نفتی از مهمترین اقداماتی است که باید توسط کمیسیون پیگیری شود.
مهدی عبدیان افزود: مدت‌ها بود که وجود چنین کمیسیونی در استان قزوین احساس می‌شد تا بررسی موانع و مشکلات تولید و صادرات محصولات فرآورده‌های نفتی شامل هیدروکربن‌ها و انواع روغن‌های صنعتی در این استان پیگیری شود.
وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم شهرستانهای قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی باید با توجه به روابط و اشرافیت پیگیر تصمیمات کمیسیون‌ فرآورده های نفتی باشند و آن را از وزارت نفت و صنعت مطالبه کنند.
استان قزوین دارای ۴۰ واحد در حوزه هیدروکربن و روغن‌های صنعتی است که از این میان ۳۰ واحد عضو اتحادیه صادرکنندگان هستند.
دبیرخانه کمیسیون فرآورده‌های نفتی برعهده اتحادیه صادرکنندگان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.