رییس سازمان ملی استاندارد ایران روز یکشنبه در دیدار با هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، افزود: دریافت مجوز از هیات امنای پژوهشکده برای احداث گروه پژوهشی بسیار دشوار است چون احداث یک گروه پژوهشی به گروه‌های مختلف دیگر نیاز دارد.
نیره پیروزبخت افزود:در مجوزهای دریافت شده برای راه اندازی گروه پژوهشی استاندارد، امور پژوهشی مربوط به آن استان‌ها را تعریف کرده‌ایم تا به این امور در هر استان به صورت پژوهشی و تخصصی رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: در استان قزوین نیز فعالیت‌های خوبی برای استانداردسازی محصولات و ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی صورت گرفته است و با راه اندازی گروه پژوهشی استاندارد مواد شوینده و کالاهای مشابه در این استان، در حقیقت قزوین به یک قطب پژوهشی در این حوزه تبدیل خواهد شد.
پیروزبخت اضافه کرد: استان قزوین با توجه به ظرفیت گردشگری، کشاورزی، صنعتی و نزدیکی به تهران از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است و باید بیشتر و بهتر از این ظرفیت‌ها بهره برد.
وی افزود: با ماهیت صنعتی استان که ظرفیت بسیار مهمی است از قدیم آشنا هستیم و می‌خواهیم برای ارتقای کیفیت محصولات و افزایش آبروی صنعتی استان کمک کنیم.
این مسئول گفت:تلاش می‌کنیم استاندارد همه محصولات در استان رعایت شود و در این راستا تکمیل و بهره برداری سریع از ساختمان استاندارد استان را در دستور کار قرار دادیم.
پیروزبخت افزود: خوشبختانه با اقدامات و همکاری‌های صورت گرفته، ساختمانی آبرومند برای اداره کل استاندارد استان در قزوین ایجاد شد و الان برای تجهیز بیشتر از نظر منابع انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی نیازمند همکاری مسئولان استان هستیم.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران به منظور حضور در مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تجلیل از واحدهای برتر دانشگاه علوم پزشکی در قزوین حضور یافته است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.