اخبار مرتبط

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: مبحث درمان و بهداشت جزء حقوق عمومی و شهروندی افراد بوده و در این مسیر از خودسرانه عمل نمودن برخی افراد باید جلوگیری شده تا احدی حق خدشه وارد کردن به این قشر را نداشته و رسیدگی ویژه در موضوع عدم ارائه خدمات توسط بیمارستان‌های خصوصی ضروری است.
به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نورالله قدرتی در جمع روسا و اعضای هیئت‌مدیره کانون‌های بازنشستگی استان ضمن تبریک ایام هفته تأمین اجتماعی به جامعه عظیم تحت پوشش سازمان به‌عنوان نیروهایی که وظیفه خطیری را در تولید کشور بر عهده داشته و زحمات آنان کاملاً روشن و واضح است، اظهار کرد: افتخار واقعی نصیب مجموعه تأمین اجتماعی شده که در راستای برآوردن نیازهای این قشر باشند.
وی افزود: بقای مجموعه و پایه اصلی سازمان تأمین اجتماعی منوط به بقا و پایداری کارگر بوده و کارفرمایان نیز در این راستا همانند ستون اصلی خیمه است که اگر کج بنا شود و موریانه آن را آسیب رساند نیاز به ترمیم داشته که نقش تأمین اجتماعی در این راستا حائز اهمیت است.
حجت‌الاسلام قدرتی تصریح کرد: کارفرمایان با از خودگذشتگی تن به سرمایه‌گذاری در کشور در شرایط کنونی اقتصادی داده‌اند و از تعامل مجموعه مدیریت استان با واحدهای تولیدی و صنعتی و بهبود وضعیت معیشتی کارگران تقدیر می‌شود و غبطه می‌خوریم که باری‌تعالی توفیق خدمتگزاری به مجموعه کار و تولید و قشر محروم را به همکاران تأمین اجتماعی عنایت کرده است تا جایگاه اجتماعی را به آنان اعطاء نموده و این نوع خدمت عبادتی مضاعف را در بردارد.
وی بیان کرد: در این مسیر نیازمند فرهنگ‌سازی به‌ویژه از سوی آموزش‌وپرورش هستیم تا فرزندان کارگران به وجود پدران زحمتکش خود همواره افتخار نموده و در این راستا کلمات بسیار تأثیرگذار است.
این مسئول با بیان اینکه مبحث درمان و بهداشت جزء حقوق عمومی و شهروندی افراد بوده و در این مسیر از خودسرانه عمل نمودن برخی افراد باید جلوگیری کرد، گفت: احدی حق خدشه وارد کردن به این قشر را نداشته و رسیدگی ویژه در موضوع عدم ارائه خدمات توسط بیمارستان‌های خصوصی ضروری است.
رئیس‌کل دادگستری استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضا تا حد توان در این مسیر همراه و همگام شما خواهد بود و بی‌توجهی به مقام کارگر بزرگ‌ترین ظلمی است که می‌توان انجام داد و منزلت آنان را نادیده انگاشت.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.