در مراسمی با حضور استاندار قزوین، علی اصغر باقر به عنوان مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان قزوین معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین پیش از ظهر شنبه در دیدار با علی اصغر باقر مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت خارجه استان که در استانداری قزوین برگزار شد اظهار داشت: استقرار دفتر وزارت امور خارجه در قزوین یک فرصت برای افزایش مبادلات خارجی و تسهیل در امور است.

وی بیان کرد: استان قزوین از مناطق صنعتی است که شرایط خوبی برای سرمایه گذاران خارجی دارد و وجود دفتر وزارت خارجه یک فرصت برای تسریع در امور سرمایه گذاران و متقاضیان کارهای اقتصادی و تجاری است.

زاهدی یادآور شد: در شرایطی که تحریم‌ها برای کشور ما مشکلاتی ایجاد کرده دفاتر نمایندگی وزارت خارجه می‌توانند زمینه تعامل و همکاری با سفارت خانه‌ها را بیشتر کرده و به روان سازی امور کمک کنند.

وی گفت: با کمک دفتر نمایندگی وزارت خارجه می‌توانیم با یک دیپلماسی اقتصادی در مسیر تقویت منافع کشور خود اقدام کنیم و رابطه بیشتری با کشورهای هدف داشته باشیم.

استاندار قزوین گفت: در هنگام حضور هیات‌های تجاری و بازرگانی خارجی، همایش‌های بین المللی می‌توان از این ظرفیت دفتر بخوبی استفاده کرد.

در این دیدار ضمن تشکر از خدمات میریان مدیر سابق، علی اصغر باقر به عنوان مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان قزوین معرفی شد.

علی اصغر باقر پیش از این در مسئولیت‌های سرپرست دفتر نمایندگی در لار، بوشهر، کنسول فرانسه، بلژیک و ترکمنستان را بر عهده داشته است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.