اخبار مرتبط

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: خروج بدون مجوز گندم از استان ممنوع بوده و با متخلفان در این زمینه برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل  از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین محمد حیدری در تکمیل این خبر گفت: کشور در شرایط حساس اقتصادی قرار دارد و دشمن پس از شکست در جنگ های مختلف، جنگ اقتصادی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرده و با تحریم های ناعادلانه به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود است.

وی افزود: در شرایط کنونی مسئولان و مردم باید آگاهانه، هماهنگ و متحد عمل کنند تا بتوانند از این مقطع حساس تاریخی به سلامت و با کمترین آسیب عبور کرده و در جنگ اقتصادی نیز دشمن را شکست دهند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قزوین بیان داشت: متاسفانه عده ای افراد سودجو، منفعت طلب، فرصت طلب و زیاده خواه با برخی اقدامات خود آب در آسیاب دشمن ریخته و با پدیده های شومی همچون قاچاق و احتکار موجب اخلال در نظام اقتصادی و نابسامانی در بازار خصوصاً در برخی کالاهای اساسی می شوند که لازم است این افراد شناسایی و برخوردهای لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام حیدری خاطرنشان کرد: در راستای اقدامات پیشگیرانه برای حفظ ثبات بازار محصولات کشاورزی در داخل کشور و جلوگیری از قاچاق این محصولات، خصوصاً گندم که یک محصول راهبردی برای اقتصاد ملی است باید نظارت ها افزایش یابد و پایش همه جانبه بر تولید و ذخیره سازی این محصول مهم صورت گیرد.

این مقام قضایی استان تاکید کرد: با نگاه پیشگیرانه و با اعمال شیوه های قانونی، اقدامات امنیتی و انتظامی باید تدابیری اتخاذ کرد تا از خروج بدون مجوز گندم از استان جلوگیری شود و در این خصوص نهادهای متولی این امر و ضابطان خاص و عام قضایی باید دقت کافی را داشته باشند تا شاهد قاچاق این کالا از استان نباشیم.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قزوین افزود: دستگاه قضایی در برخورد با اخلالگران بازار کاملاً جدی است و در خصوص قاچاق گندم نیز با متخلفان بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.