معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوئین زهرا حمله و آسیب به خودروی علیرضا افتخاری خواننده کشور در جاده ساوه بویین زهرا را توسط عده‌ای ناشناس تکذیب کرد.

 مصطفی آقاعلی معاون فرماندار بوئین زهرا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در خصوص حمله به خودروی علیرضا افتخاری توسط اشخاص ناشناس بیان کرد: بنا بر اخبار واصله از نیروی انتظامی در ساعت 13:30 امروز -دوشنبه 9 اردیبهشت ماه- دقیقه امروز در جاده بوئین‌زهرا -ساوه یک دستگاه خودوری تویوتای کمری، به رانندگی علیرضا افتخاری خواننده کشور از یک خودروی سواری ریو به رانندگی حسن افشار از سمت راست   سبقت می گیرد که این امر موجب اعتراض راننده ریو می شود.

وی گفت: بعد از طی سه کیلومتر و مسیر سه راهی آراسنج، راننده تویوتای کمری با خودروی خود جلوی خودروی ریو پیچیده و درگیری لفظی بین دو راننده شکل می‌گیرد که بعد از تجمع مردم و تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس با حضور نیروی انتظامی مشاجره لفظی دو طرف خاتمه می پذیرد.

آقاعلی اظهار کرد: در این مشاجره هیچ گونه صدمه به خودروی دوطرف و راننده‌ها وارد نمی شود و اهالی تجمع کننده نیز به محض شناخت این خواننده  با احترام با وی برخورد می کنند.

پس از انتشار خبر ضرب و شتم خواننده معروف کشور توسط افراد ناشناس، مرکز اطلاع رسانی پلیس استان قزوین نیز  توضیحاتی در این باره داد که پس از ساعتی آن را از روی سایت خود برداشت تا به گفته پلیس توضیحات کامل‌تری در این باره بدهد.

به محض دریافت اخبار کامل‌تر در این خصوص از سوی پلیس ، اطلاع رسانی می شود.

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.