اخبار مرتبط

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای تنظیم بازار استان 2 هزار تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در قزوین ذخیره سازی شده است.

علی پرزحمت امروز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین افزود: میوه‌های ذخیره‌سازی شده شامل 800 تن سیب قرمز و زرد و هزار و 200 تن پرتقال است. توزیع میوه شب عید از امروز در بازار آغاز شده و شهروندان می‌‌توانند با مراجعه به غرفه‌های مستقر در سطح شهر، میوه مورد نیاز خود را خریداری کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اضافه کرد: بازرسان سازمان صمت قزوین بر توزیع میوه شب عید امسال، نظارت می کنند. توزیع سیب و پرتقال تا 29 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و غرفه‌های منتخب در میادین اصلی شهر در تعطیلات نوروزی نیز به عرضه میوه خواهند پرداخت.

پرزحمت با بیان اینکه قیمت میوه شب عید در کمیته راهبردی استان نهایی شده است، گفت: قیمت هر کیلو سیب 60 هزار ریال و قیمت هر کیلو پرتقال 38 هزار ریال تعیین شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بازرسان این سازمان در غرفه‌های عرضه میوه های شب عید مستقر هستند و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند موضوع را با بازرسان یا شماره 124 در میان بگذارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.