اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی حاجیان روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی تماس مرکز فوریت های پزشکی 115 با پلیس 110 قزوین مبنی بر اینکه تماس شهروندی هنگام درخواست کمک از اورژانس به یکباره قطع شده و احتمال وقوع اتفاق و نیاز مبرم به اورژانس متصور است، موضوع به سرعت در دستور کار پلیس 110 قزوین قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی شماره تماس فرد درخواست کننده خدمات از اورژانس را در منطقه قشلاق شهرستان آبیک شناسایی کرده و با اطلاع دادن به مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نظر آباد استان البرز بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.
حاجیان بیان داشت: با حضور عوامل 115 در محل مشخص شد خانمی که برای وضع حمل قصد کمک از اورژانس را داشته هنگام تماس با شماره 115 در منزلش بیهوش شده و ارتباط قطع می شود.
وی افزود: در حالی که مادر بیهوش و نوزاد به دنیا آمده بود بلافاصله اقدامات اورژانسی انجام و مادر و نوزاد تازه به دنیا آمده با توجه به داشتن شرایط نامساعد جسمی به مرکز درمانی انتقال یافتند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین در پایان تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش کادر پزشکی بیمارستان مادر و نوزاد از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
شهرستان آبیک با مرکزیت شهری به همین نام در 55 کیلومتری قزوین واقع شده است.
6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.