اخبار مرتبط

مدیرکل راه و شهرسازی قزوین از تامین اعتبار طرح‌های راه‌سازی قزوین - الموت- تنکابن و قزوین -رحیم آباد- کلاچای از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مسعود حق لطفی روز چهارشنبه در این باره گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و ضرورت تکمیل طرح‌های شریانی و مهم استان، نشستی با نوبخت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از ارایه توضیحات فنی و تاکید بر اهمیت اجرای طرح‌های یاد شده، دستور تامین اعتبارات مورد نیاز در این خصوص صادر شد.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قزوین اضافه کرد: با احداث و تکمیل جاده‌های یاد شده بدون شک شاهد تحولات گسترده و سازنده ای در حوزه حمل و نقل استان خواهیم بود.

به گفته حق لطفی، بهره‌برداری از مسیرهای قزوین -الموت- تنکابن و قزوین -رحیم آباد- کلاچای می‌تواند بخش بزرگی از مشکل ترافیک را در مسیرهای منتهی به شمال کشور حل کرده و بار ترافیکی موجود را نیز تاحدود زیادی مرتفع کند.

مدیرکل راه و شهرسازی در پایان منطقه الموت را پهنه ای تاریخی و دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان دانست و گفت: بهره برداری از مسیرهای منتهی به استان های مازندران و شرق گیلان می‌تواند بستر بسیار مناسبی را برای استفاده از ظرفیت های یاد شده فراهم کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.