گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

جشنواره فروش آثار امام خمینی(س) با 20 درصد تخفیف

جشنواره فروش آثار امام خمینی(س) و کلیه منشورات مربوط به حضرت امام، با 20 درصد تخفیف از 15 مرداد تا 15 شهریور ماه توسط انتشارات عروج برگزار می شود.

مدیرعامل موسسه چاپ و نشر عروج اعلام کرد که انتشارات این موسسه از 15 مرداد به مدت یک ماه جشنواره فروش برگزار می کند و تمامی مکتوبات مربوط به حضرت امام در این جشنواره با 20 درصد تخفیف ارائه می شود.

علی یوسفی در گفت و گو با خبرنگار جماران، در خصوص این جشنواره اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال «جهش تولید» نامگذاری کرده اند و همه باید دست به دست هم بدهیم که این موضوع در بخش فرهنگی کشور هم محقق شود و در حد یک شعار باقی نماند. لذا از آن جایی که فکر می کنیم در بخش فرهنگی نیز این جهش باید ملموس باشد، تصمیم گرفتیم سهمی در این موضوع داشته باشیم و این جشنواره به عنوان گام اول این موسسه در این خصوص خواهد بود.

مدیرعامل انتشارات عروج تصریح کرد: به دلیل عدم برگزاری نمایشگاه کتاب و شرایط اقتصادی کشور و شیوع بیماری کرونا، تصمیم گرفتیم که با همکاری همه معاونت های مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) این جشنواره فروش را برگزار کنیم که موفق شدیم از ابتدای سال تاکنون علاوه بر ده عنوان کتاب چاپ اول و حدود سی عنوان کتاب تجدید چاپ، که به بازار کتاب کشور عرضه کرده ایم، همه آثار منتشر شده در انتشارات عروج را به مدت یک ماه از 15 مرداد تا 15 شهریور ماه با شرایط ویژه در اختیار مردم بگذاریم. که در صورت استقبال مردم، این زمان قابل تمدید است.

عروج چاپ

وی افزود: با توجه به شرایط سخت اقتصادی مردم، ما در موسسه عروج سعی داریم که محصولات فرهنگی را با بهای مناسب در اختیار مردم بگذاریم تا به راحتی به تمام آثار منتشر شده حضرت امام (س) دسترسی داشته باشند. به همین منظور در طول این جشنواره کتاب های انتشارات عروج را با 20 درصد تخفیف ارائه می دهیم. البته سعی کرده ایم با ناشرهای دیگر نیز در این زمینه همکاری داشته باشیم و تاکنون حدود ده ناشر با ما اعلام همراهی کرده و کتاب های پرفروش خود را در این جشنواره در اختیار ما قرار داده اند تا در جشنواره عرضه کنیم.

یوسفی تأکید کرد: انگیزه اصلی این جشنواره همان وظیفه اصلی موسسه عروج، یعنی نشر و ترویج افکار و اندیشه های حضرت امام خمینی(س) می باشد که امسال قصد داریم این مسأله را نسبت به سال های گذشته پررنگ تر و واضح تر نمایان کنیم چون ما اعتقاد داریم که مکتوبات و آثار قلمی بنیانگذار انقلاب اسلامی باید در تمام ارگان ها و سازمان ها و حتی منازل مردم و مساجد به وفور در اختیار علاقه مندان و دوستداران ایشان باشد؛ تا مردم با این آرمان ها و اندیشه های ناب آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فروش کتاب های انتشارات عروج علاوه بر مراکز فروش این انتشارات، به صورت مجازی نیز برگزار می شود، گفت: هدف از اینکه این جشنواره به صورت مجازی هم برگزار می شود، رعایت فاصله گذاری اجتماعی است و اینکه مردم برای تهیه این محصولات نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند و در هر کجای کشور به صورت مجازی و از طریق اینترنت آثار مورد نظر خود را تهیه کنند.

مدیرعامل انتشارات عروج ادامه داد: برای کسانی که از طریق سایت عروج در این جشنواره شرکت کرده و کتاب خریداری می کنند، هزینه پیک برای تمام نقاط تهران در طول مدت جشنواره تنها 10 هزار تومان است ولی برای سایر شهرهای کشور کتاب ها از طریق پست ارسال و شامل هزینه پستی می شود.

عروج چاپ

آدرس فروشگاه های انتشارات عروج جهت خرید حضوری

مرکزی: خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران بین 12 فروردین و فخر رازی، پاساژ ظروفچی پلاک  1296

تلفن: 66493081

شماره 1: خیابان انقلاب، زیر پل حافظ، جنب فروشگاه برک

تلفن: 66706833

همچنین آثار چاپ شده حضرت امام خمینی(س) را می توانید ] اینجا  [ ببینید.

برای خرید الکترونیکی آثار حضرت امام و منشورات مؤسسه چاپ و نشر عروج نیز می توانید به [ اینجا ] مراجعه کنید.

 

عروج چاپ

 

عروج چاپ

عروج چاپ

عروج چاپ

عروج چاپ

عروج چاپ

عروج چاپ

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.