راه‌یابی «شبی سیصد» به جشنواره فیلم شیکاگو

فیلم کوتاه «شبی سیصد» به نویسندگی و کارگردانی محسن نجفی مهری در سی و هشتمین جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان «شیکاگو» نمایش داده می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فیلم کوتاه «شبی سیصد» به نویسندگی و کارگردانی محسن نجفی مهری و تهیه‌کنندگی امیر مهرنیا منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان «شیکاگو» شد.

همزمان با حضور این فیلم در جشنواره «شیکاگو» پوستر فیلم نیز منتشر شد.

جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان «شیکاگو» قدیمی‌ترین و بزرگترین جشنواره معتبر فیلم کودک و نوجوان در جهان و اسکار کوالیفای است که ۱۴ تا ۲۳ آبان مصادف با ۵ تا ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ در شیکاگو برگزار می‌شود.

فیلم منتخب این جشنواره در بخش داستانی و انیمیشن به جشنواره اسکار معرفی می‌شود.

این فیلم کوتاه، همچنین به عنوان تنها نماینده ایران در نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «آسیانا» در کره جنوبی حضور دارد.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «شبی سیصد» آمده است: «بچه‌ها در کنار اتوبان سعی دارند ویلاهای‌شان را اجاره دهند اما احسان دلش نمی‌خواهد برای امشب ویلای شان اجاره برود و این کار آسانی نیست.»

مجید پتکی، سامیار دلجو، حامد مهراندیش، مهدی کمیلی، پرند بیگی، امیرعلی عظیمی، سیدپارسا سیدالنگی، سارا بنویدی، هانیه فرید، نیما نورورزی، کمیل پورقلی، محمدمهدی ایرانی، ‌حسین حاجی علی و سها داداشی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید