در این بازی که پنجشنبه در سالن خانه بسکتبال شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه ۵۴ بر ۴۸ مغلوب حریف خود شد تا سومین شکست پی در پی این تیم  رقم بخورد.

دیدار این ۲ تیم که در قعر جدول قرار داشتند از حساسیت زیادی بر خوردار بود چرا که هر کدام که پیروز میدان می‌شدند از قعر جدول جدا شده و به نخستین بُرد دست می‌یافتند.

تیم فارس برابر حریف خود، بازی خوبی را برگزار کرد اما در نهایت شکست خورد تا دست اندرکاران این تیم به فکر چاره برای رهایی از قعر جدول باشند که این امر هم نیاز به تقویت تیم با بازیکنان با تجربه‌تری دارد.

با پایان یافتن هفته سوم این رقابت‌ها در گروه دوم، تیم بهمن تهران با ۶ امتیاز در صدر قرار دارد، تیم خانه بسکتبال هرمزگان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم و تیم پالایش نفت آبادان هم با پنج امتیاز سوم است.

همچینن در این گروه، خانه بسکتبال کردستان، آویژه صنعت پارسا مشهد و خانه بسکتبال فارس هم با سه امتیار به ترتیب در رده چهارم تا ششم هستند.

در رقابت‌های بسکبتال لیگ برتر بانوان کشور در فصل ۹۸، دوازده تیم شرکت دارند و در ۲ گروه ۶ تیمی به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد.

در گروه دوم این بازی‌ها، گروه بهمن تهران، پالایش نفت آبادان، خانه بسکتبال فارس، آویژه صنعت پارسا مشهد، خانه بسکتبال هرمزگان و خانه بسکتبال کردستان حضور دارند.

در گروه یک هم تیم‌های شکلی، گاز، پاژ و آسمان سترگ از تهران به همراه تیم بانوان شهر گرگان و نامی‌نو  اصفهان شرکت دارند.

در پایان دور مقدماتی از هر گروه، تیم‌های اول و دوم به مرحله بعد راه خواهند یافت و ۲ تیم انتهای جدول هر گروه هم راهی لیگ دسته یک در فصل ۹۹ خواهند شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.