حیدرعلی کامیاب کلانتری یکشنبه درجمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت هفته خبرنگار ،بیان داشت: ما استان برخورداری از نظر صنایع مانند اصفهان نیستیم که بخواهیم تیم داری کنیم با این وجود تا آنجا که در توان داریم به تیم های استان کمک کرده ایم و به دستور استاندار هم امروز یکشنبه به قشقایی و فجر کمک خوبی کردیم با وجود اینکه محدودیت هم داریم.

وی بیان کرد: ورزش تنها فوتبال نیست و ما ۵۱ رشته ورزشی داریم که اگر این کمک هایی که به فوتبال کرده ایم به ۱۰ رشته پرداخت کرده بودیم چندین مدال المپیک داشتیم.

او با اشاره به اینکه باشگاه های ما باید به سمت درآمد زایی بروند، اظهارداشت : نمی شود که همه نگاه ها به دولت باشد از این رو باشگاه باید به سمتی بروند که بتوانند روی پای خود بایستند.

کامیاب کلانتری افزود: باشگاه ها انتظار دارند که ما فقط پول بدهیم اما اجازه نداریم که سئوال کنیم  شما که پول می خواهید چکار می کنید ؟ هیچ گونه مشورتی هم با ما نمی شود.

وی خطاب به خبرنگاران گفت: مسئولیت سنگینی به عهده شما است که با نقد منصفانه خود به ما کمک می کنید که ضعف در کجا قراردارد چرا که  هیچ شخصی  عاری از خطا نیست و چون کار می شود خطا هم وجود دارد که باید گفت اما نه به قصد تخریب و اتهام زدن به افراد.

مدیرکل ورزش وجوانان ادامه داد: اینکه در شبکه های مجازی عده ای سعی دارند فضا را به سمتی ببرند که به نفع خودشان است، وظیفه خبرنگاران  را دشوارتر می کند  که اجازه ندهند به آنها تهمت بزنند که برای کارت هدیه اخبار را پوشش می دهند.

وی گفت: سال های زیادی در حوزه های مختلف فعالیت می کنم ، با جرات می گویم فارس سالم ترین و پاک ترین خبرنگارها را در بخش های مختلف دارد که به منافع ملی بیش از منافع شخصی اهمیت می دهند.

۹۶۰۰/1976

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.