جیپ با یک شاسی‌بلند هیجان‌انگیز به میدان آمد + عکس

جیپ با کراس‌اوور برقی واگنیر طیفی از فناوری‌های هیجان‌انگیز را به طرفداران این خودروساز قدیمی عرضه می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، واگنیر S روی پلتفرم STLA شرکت استلانتیس (مالک جیپ) ساخته خواهد شد که مشترک با خودرو ریکان خواهد بود. استلانتیس این پلتفرم را بسیار مقیاس‌پذیر می‌داند، چرا که از حالت‌های‌ مختلف FWD و AWD و RWD پشتیبانی می‌کند و می‌تواند دو اندازه‌ی متفاوت از باتری را در خود جای دهد: ۸۵ کیلووات‌ساعت یا ۱۱۸ کیلووات‌ساعت.

بر اساس گزارش زومیت، جیپ اولین تصاویر کراس اوور تمام‌برقی جدید خود به نام Wagoneer S 2025 را منتشر کرد. جیپ واگنیر اس طراحی خشنی دارد و با فناوری‌های پیشرفته‌ از راه می‌رسد.

در فضای داخلی واگنیر اس شاهد چهار صفحه‌نمایش بزرگ هستیم که به عنوان نمایشگر مخصوص راننده، نمایشگر مرکزی، نمایشگر کنترل سیستم تهویه و نمایشگر مخصوص سرنشین جلو عمل می‌کنند.

انتخابگر حالت‌های مختلف رانندگی به زیبایی با روکش فلزی تزئین شده است و می‌توان یکی از حالت‌های مختلف Sand و Snow و Eco و Auto و Sport را به کمک آن انتخاب کرد.

مجموعه‌ی فوق روی یک پنل مشکی پیانویی در کنسول مرکزی قرار گرفته‌ است. همچنین سانروف پانورامیک دوگانه، سیستم صوتی با ۱۹ اسپیکر و نورپردازی محیطی از ویژگی‌های خودرو لوکس جیپ هستند.

جیپ اعلام کرده است که واگنیر اس، ۶۰۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتربرساعت آن تنها ۳٫۵ ثانیه خواهد بود.

اگر ادعای جیپ صحت داشته باشد، واگنیر اس قطعا جزو سریع‌ترین SUV-های الکتریکی موجود در بازار خواهد بود. هنوز قیمت خودرو مشخص نیست. جیپ خودرو جدیدش را در پاییز سال ۲۰۲۴ روانه‌ی بازار خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید