قطعی گسترده اینترنت های خانگی در تهران

شکایت های متعددی به جماران رسیده که حاکی از قطعی گسترده اِی دی اِس اِل های خانگی شرکت مخابرات و سایر شرکت هاست.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش جماران؛ کاربران از قطعی گسترده اینترنت های خانگی در تهران خبر می دهند.

شکایت های متعددی به جماران رسیده که حاکی از قطعی گسترده اِی دی اِس اِل های خانگی شرکت مخابرات و سایر شرکت هاست.

 

توضیح شرکت مخابرات ایران در مورد اختلال در اینترنت

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در این زمینه اعلام کرد، از ساعاتی پیش اختلال ایجاد شده باعث قطعی موقت اینترنت در برخی نقاط کشور شده است.

 

شرکت مخابرات ایران: قطعی اینترنت به ما ارتباطی ندارد!

شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به دریافت گزارش‌هایی از کاربران در مورد قطعی گسترده اینترنت‌های همراه و خانگی در تهران و مناطق مختلف به اطلاع می‌رساند این قطعی ارتباطی به شرکت مخابرات ایران ندارد.

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در عین حال تایید کرد که، از ساعاتی پیش اختلال ایجاد شده باعث قطعی موقت اینترنت در برخی نقاط کشور شده است.

برخی گزارش‌های غیررسمی، اختلال برق در شرکت ارتباطات زیرساخت (ساختمان LCT) را دلیل اختلال امروز اینترنت اعلام می‌کنند.

 

علت قطعی اینترنت، اختلال برق در یکی از ساختمان‌های شرکت ارتباطات زیرساخت است

به نقل از سیتنا، مدیر ارشد فناوری در یک شرکت دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات درباره قطعی اینترنت در صفحه‌اش نوشت: امروز برای چندمین بار در سال ۱۴۰۱ اختلال برق در ساختمان LCT که یکی از ساختمان‌های شرکت ارتباطات زیرساخت است، تمام شبکه اینترنت کشور در ارتباطات داخل و بین الملل دچار مشکل شده است.

دقایقی پیش این مشکل رفع شده است.

 

شرکت ارتباطات زیرساخت: مشکل اینترنت در تهران رفع شد 

شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: تدابیر ویژه و فوری لازم برای رفع مشکل از سوی مهندسان و کارشناسان فنی این شرکت انجام و مشکلات حادث شده مرتفع گردید.

طبق گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، اختلال اینترنت ثابت در برخی از مناطق تهران بر اثر فرسودگی خطوط و تجهیزات انتقال نیرو بوده است که با استفاده از مسیرهای جایگزین در خطوط انتقال نیرو این مشکل مرتفع و ارائه سرویس در سطح شبکه به حالت عادی برگشت.

 

شرکت برق: اختلال اینترنت، ارتباطی با برق شهر ندارد

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای، شایعه مطرح شده در خصوص ارتباط اختلال در اینترنت کشور با قطعی برق را تکذیب کرد.

دیدگاه تان را بنویسید