تصاویر گوشی Huawei P۵۰ Pro پیش از رونمایی لو رفت!

اخیرا فیلمی از گوشی هوشمند Huawei P۵۰ Pro منتشر شده که طراحی ظاهری آن را نشان می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از جی اس ام آرنا، یک فیلم جدید از گوشی هوشمند Huawei P۵۰ Pro آینده از چین منتشر شده است. این کلیپ کوتاه، نمایشی از دستگاه را نشان می‌دهد و از نزدیک به طراحی آن می‌پردازد. در طراحی این گوشی هوشمند می‌توانیم ببینیم که از یک صفحه نمایش خمیده برخوردار است و در قسمت پشتی مجموعاً پنج دوربین از بین دو محفظه دایره‌ای بزرگ وجود دارد.

تصور می‌شود دوربین‌های عقب فاصله کانونی مشابهی را با مدل‌های سری P۴۰ Pro و Mate ۴۰ Pro دارند و با یک ماژول تله فوتو ۱۲۵ میلی متری با قابلیت بزرگنمایی ۵ برابر و با یک سنسور فوق عریض ۱۸ میلی متری عرضه خواهد شد. اطلاعات زیادی در مورد مشخصات آن وجود ندارد هر چند شایعات حاکی از وجود یک سنسور اصلی سونی IMX۸۰۰  یک اینچی است.

تاریخ رونمایی از گوشی های سری P۵۰ هوآوی

هوآوی قرار است از سری P۵۰ در تاریخ ۲۹ ژوئیه رونمایی کند که فرصت زیادی تا این تاریخ باقی نمانده است. پس باید صبر کنیم تا در آن زمان همه چیز را در مورد جدیدترین پرچمداران هوآوی بدانیم.

طراحی گوشی هوشمند Huawei P۵۰ Pro قبل از رونمایی لو رفت

همچنین قرار است نقشه راه برای به روزرسانی تلفن‌های قدیمی‌تر به سیستم عامل داخلی هارمونی، در ماه آینده به اشتراک گذاشته شود. گزارش امروز همچنین نشنان می‌دهد که سری P۵۰ از سه مدل P۵۰، P۵۰ Pro و P۵۰ Plus تشکیل خواهد شد.

گوگل به دلیل تحریم‌های اعمال شده توسط ایالات متحده ارتباط خود را با هوآوی قطع کرده و تلفن‌های این شرکت اکنون بدون نسخه مجاز اندروید ارسال می‌شوند.

 

دیدگاه تان را بنویسید