دعوتنامه کلاب هاوس حذف شد/ همه کاربران می توانند به به Clubhouse وارد شوند

توسعه دهنده کلاب هاوس اعلام کرده است که این پلتفرم صوتی اکنون برای همه کاربران پلتفرم های iOS و Android در دسترس است. دعوتنامه کلاب هاوس برداشته شده است. ورود به Clubhouse بدون دعوتنامه از امروز ممکن است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کلاب هاوس با حاشیه زیادی ارایه شد. این سرویس آنقدر جذاب ظاهر شد (برای من که البته نه) که اکثر پلتفرم های دیگر به ارایه رقیبی برای آن پرداختند. از محدودیت های اولیه Clubhouse می توان به مختص iOS بودن و نیاز داشتن به دعوتنامه اشاره کرد. با ارایه کلاب هاوس اندروید اولین محدودیت حذف شد و حالا موعد حذف دومین محدودیت است. الزام دعوتنامه کلاب هاوس برداشته شده است. بله، ورود به Clubhouse بدون دعوتنامه از امروز ممکن است.

توسعه دهنده کلاب هاوس اعلام کرده است که این پلتفرم صوتی اکنون برای همه کاربران پلتفرم های iOS و Android در دسترس است. این برنامه از زمان عرضه آزمایشی در سال گذشته، یک پلتفرم نیازمند به دعوت است. در ابتدا، کلاب هاوس فقط برای iOS در دسترس بود، اما نسخه آزمایشی اندروید آن از اردیبهشت امسال عرضه شد. اکنون، توسعه دهنده آن یعنی Alpha Exploration اعلام کرده است که Clubhouse از نسخه بتا خارج شده است و برای پیوستن به دعوت نامه ای نیاز ندارد. این شرکت همچنین دارای یک لوگو و وب سایت جدید است.

پلتفرم Clubhouse بیش از یک و نیم سال پیش به عنوان یک سرویس آزمایشی و فقط برای iOS منتشر شد. این ارایه شتاب بیشتری به خود گرفت و بسیاری از کاربران در ماه های بعدی به این پلتفرم پیوستند، جایی که افراد مشهور درگیر آن شدند. اوایل سال جاری، مدیر عامل میلیاردر تسلا و اسپیس ایکس یعنی ایلان ماسک در گفتگویی بر بستر کلاب هاوس ظاهر شد و پس از آن استقبال از پلفترم جدید منفجر شد.

پلتفرم های دیگر مانند اینستاگرام، توییتر، Reddit، تلگرام و … کار بر روی بستر صوتی اجتماعی مانند Clubhouse را شروع کردند. اکنون، کلاب هاوس سرانجام برنامه بتا را ترک کرده و دروازه خود را به روی همه کاربران Android و iOS باز می کند.

 

سیستم لیست انتظار حذف شده است

 

همانطور که گفتیم، سیستم لیست انتظار حذف شده است بنابراین کسانی که Club دارند می توانند لینک خود را به همه ارسال کنند. به همین ترتیب، تولیدکنندگان محتوا می توانند مخاطبان خود را به Clubhouse دعوت کنند. نسخه جدید کلاب هاوس برای اندروید و iOS عرضه شده است و توسعه دهنده آن می گوید هر ۱ یا ۲ هفته یک به روزرسانی های جدید را منتشر می کند. این شرکت همچنین یک لوگو و یک وب سایت جدید ایجاد کرده است.

تیم توسعه کلاب هاوس همچنین برخی از آمارها را به اشتراک گذاشته است. آن ها می گویند که تعداد Room های روزانه از 50،000 به نیم میلیون رسیده است. از زمان عرضه بتا برای اندروید، 10 میلیون کاربر به انجمن پیوسته اند و از زمان اضافه شدن Backchannel – ویژگی پیام مستقیم – هفته گذشته ۹۰ میلیون پیام مستقیم ارسال شده است.

اخیراً، کلاب هاوس برای آوردن TED Talks به این برنامه با TED همکاری کرد.

دیدگاه تان را بنویسید