باکستر ۷۱۸ مدل ۲۰۲۱ خودرویی اسپرت با ویژگی‌های کلاسیک+ تصاویر

باکستر ۷۱۸ خودرویی اسپرت با ویژگی‌های کلاسیک برای پورشه به حساب می‌آید که با داشتن تجهیزات استاندارد‌تر برای سال ۲۰۲۱ روی خودرو ارائه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، خودرو‌های کمی پیدا می‌شوند که به اندازه پورشه ۷۱۸ باکستر بتوانند مأموریت خود را به درستی انجام بدهند؛ همین موضوع را در مورد برای کوپه این خودرو، یعنی ۷۱۸ کیمن نیز می‌توان گفت. طراحی موتور وسط این خودرو و شاسی تنظیم شده اسپرت آن کمک می‌کند تا دینامیک رانندگی کاملا متعادلی را ارائه دهد و مجموعه‌ای از موتور‌های چهار و شش سیلندر که عرضه می شود، قدرت زیادی را برای همراهی با هندلینگ تیز این رودستر فراهم می‌کند.

خریداران می‌توانند از بین جعبه دنده شش سرعته دستی و جعبه دنده هفت سرعته اتوماتیک یکی را انتخاب کنند. امسال یک مدل جدید به خانواده باکستر در آمریکای شمالی پیوسته است، شش سیلندر GTS ۴.۰ که قدرت و صدای بهتری نسبت به ماشین پایه ارائه می‌دهد.

پورشه همچنین با داشتن تجهیزات استاندارد‌تر برای سال ۲۰۲۱، از جمله تهویه مطبوع اتومات دوگانه، گرم کن صندلی‌های جلو، سنسور باران، اپل کارپلی و چراغ‌های جلوی زنون را به صورت استاندارد روی خودرو ارائه کرده است. گیربکس اتوماتیک PDK موجود بسیار عالی است، اما این خودرو واقعاً خواستار گیربکس دستی است. 

پورشه 718 باکستر 2021 ؛

Boxster سه موتور را در اختیار شما قرار می‌دهد: یک ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر خطی ۳۰۰ اسب بخاری، یک ۲.۵ لیتری چهار سیلندر خطی توربو ۳۵۰ اسب بخاری روی مدل S و یک موتور ۴ لیتری شش سیلندر خطی توربو ۳۹۴ اسب بخاری روی مدل GTS ۴.۰ که  هر کدام با یک گیربکس شش سرعته دستی کاملاً راضی کننده همراه هستند، اما خریداران می‌توانند هفت سرعته اتوماتیک  پورشه را انتخاب کنند.

پورشه 718 باکستر 2021 ؛

مدل‌های پایه و S بسیار سرگرم کننده هستند و در تست ها عملکرد خوبی داشتند. هندلینگ و فرمان پذیری باکستر  بسیار خوب عمل می کند.  طرح موتور وسط به باکستر کمک می‌کند تا از طریق پیچ‌ها احساس تعادل و ثبات کند، در حالی که فرمان به کوچک ترین اتفاقات عکس العمل نشان می دهد.

کابین پورشه 718 باکستر کمی بیشتر از آن چه ما در خودرویی با این قیمت انتظار داشتیم پلاستیک دارد، ولی مشتری می‌توان با هزینه‌ای معقول روکش چرمی برای داشبورد، کنسول و پنل درها سفارش بدهد. موارد اضافی مانند دامپر‌های تطبیقی ​​پورشه و دیفرانسیل عقب بردار کننده گشتاور تنها باعث کنترل هندل این خودرو می‌شوند، اما حتی باکستر‌های مشخصات پایه نیز دقیقاً همانگونه که ما می‌خواهیم رفتار می‌کنند.

پورشه 718 باکستر 2021 ؛

اگر به دنبال خودرویی با کابینی بسیار جادار هستید، همین الان به شما می‌گوییم باید پورشه ۷۱۸ باکستر را فراموش کنید. این مدل دو سرنشین از نظر فضای کابین خیلی اوضاع خوبی ندارد. در حالی که نه باکستر و نه کیمن هیچ یک فضای سرنشین خوبی ندارند، هم در جلو و هم در عقب فضای بار در اختیار شما قرار می‌دهند.

دیدگاه تان را بنویسید