احمدعلی موهبتی روز شنبه در مراسم افتتاح ورزشگاه ۲ هزار نفری نیکشهر که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد اظهار داشت: دولت در بحث تکمیل راه آهن چابهار - زاهدان تلاش‌های زیادی کرده بطوریکه ۳۰۰ میلیون یورو قرار است در این بخش هزینه شود.

وی افزود: بودجه سیستان و بلوچستان از سال گذشته به ۲ برابر افزایش یافته و تخصیص‌ها نیز بیشتر شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان جوانترین استان کشور است و باید اعتبارات آن در حوزه ورزش بیشتر شود.

وی بیان کرد: عدالت در توزیع اعتبارات از درخواست‌های مردم است و در عمر یک دولت نمی‌شود کل مشکلات را مرتفع کرد.

موهبتی از وزیر ورزش وجوانان خواست تا بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزش سیستان و بلوچستان اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

وی گفت: سیستان و بلوچستان با وجود مشکلات در گرانی بنزین تجمع چندانی نداشت و مردم این استان شرایط را درک کردند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: بنابراین این استان شایسته خدمت و رساندن شاخص‌های توسعه‌ای آن به میانگین و استاندارد کشوری است.

نماینده مردم شهرستان‌های چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: ورزش یکی از بحث‌های مهم است که توجه به آن می‌تواند بخشی از مشکلات را برطرف کند.

عبدالغفور ایران‌نژاد افزود: توسعه و توجه به ورزش می‌تواند بسیاری از مشکلات از جمله اعتیاد را ریشه کن و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کند.

وی بیان کرد: شاخص آموزش، آب، راه و سایر زیرساخت‌ها در سیستان و بلوچستان کم است و باید برای آن اعتبارات ویژه‌ای در نظر گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت ۲۰ زمین چمن مصنوعی در نقاط پرجمعیت مراکز بخش‌ها و دهستان‌های نیکشهر از جمله درخواست‌های مهم مردم است.

نماینده مردم شهرستان‌های ایرانشهر، فنوج، سرباز،دلگان و بخش‌های لاشار، بنت، آهوران نیکشهر و آشار نیز اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استعدادهای فراوانی در زمینه ورزش دارد و ورزشکاران این استان در رشته‌های دوومیدانی، فوتبال و کریکت در رده‌های ملی خوش درخشیده‌اند.

محمدنعیم امینی فرد بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام سیستان وبلوچستان تاکید کرد و افزود: افزایش اعتبارات ورزشی و تکمیل زیرساخت‌ها از ضرورت‌های این استان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.