معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: روزانه به طور متوسط 28 هزار تن کالا در استان سیستان و بلوچستان بارگیری و به مقاصد صاحبان کالا، حمل می شود.

تیمور باقری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: این مقدار کالا به طور متوسط توسط روزانه 1 هزار و 740 سفر ناوگان باری حمل شده است.

باقری افزود: بر این اساس از ابتدای سال مجموعاً 2 میلیون و 276 هزار و 588 تن کالا در استان حمل شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 36 درصد افزایش نشان می‌دهد که از این میزان کالا بیش از 225 هزار تن مربوط به حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار بوده که عمدتاً شامل محموله های شکر، برنج، گندم و ذرت است.

وی عنوان کرد: در سال جاری تاکنون 4 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی دولتی با تناژ 72 هزار و 733 تن، وارد بندر چابهار شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 176 درصد در میزان کالا و 100 درصد در تعداد کشتی های وارده، افزایش داشته است.

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه با هماهنگی های قبلی به عمل آمده و نظارت مستقیم این اداره کل، حمل کالاهای اساسی به صورت روان و پیوسته از بندر چابهار به سمت مقاصد تخلیه در مناطق مختلف کشور، صورت می پذیرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.