سرهنگ کشواد بهروزی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح توقیف خودروهای فاقد پلاک و پلاک مخدوش با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از مشکلات و آسیب های احتمالی در مسیرهای ارتباطی از اواخر اردیبهشت در سراسر سیستان و بلوچستان اجرایی شده است.
وی ادامه داد: در این طرح تمامی خودروهای پلاک مخدوش توسط ماموران انتظامی توقیف و روانه پارکینگ می شوند و تا سه ماه امکان ترخیص آنها وجود ندارد.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان کاهش تخلفات راهنمایی و رانندگی را از مهمترین مزایای اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: بسیاری از متخلفان از طریق مخدوش کردن پلاک های خودروهای خود سعی در پنهان کردن جرم دارند که با اجرای این طرح تنها در محور زاهدان - خاش شاهد کاهش 40 درصدی این نوع از خودروها در جاده ها هستیم.
وی افزود: اجرای این طرح تا به صفر رساندن تمامی خودوی پلاک مخدوش در سیستان و بلوچستان با قوت ادامه دارد.
سرهنگ بهروزی زاده خاطر نشان کرد: ضروریست افراد از هرگونه حرکت های مخاطره آمیز پرهیز و زمینه آرامش و آسایش خود و دیگر شهروندان را فراهم سازند.
به گزارش ایرنا تردد خودروهای پلاک مخدوش در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان معضلی است که همواره امنیت جاده ها را به خطر انداخته و سبب بروز حوادثی ناگوار می شود به طوری که سرعت سرسام آوربرخی از این خودروها که گاهی حامل سوخت قاچاق یا اتباع بیگانه هستند برای گریز از چنگ قانون موجب تصادفات ناگوار و سوختن عده ای بی گناه در آتش طمع سودجویان می شود.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.