به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار محمد قنبری روز دوشنبه در این باره اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر جابجایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به مرکز کشور از مسیر محورهای مواصلاتی شهرستان دلگان بلافاصله تیم هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.
وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل نامحسوس تحرکات قاچاقچیان سرانجام شب گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه پژو 405 در حال جابجایی مواد مخدر به استان های همجوار بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پلیس پس از طی مسافتی و هدایت آنان به سمت محل کمین به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشینان خودروها با بی توجهی به هشدار پلیس با قصد فرار به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با مقابله به مثل، حلقه محاصره را تنگ تر و سرانجام آنان را متوقف کردند.
وی بیان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری سه قاچاقچی، در بازرسی از خودروها یک تن و 366 کیلو و 263 گرم تریاک، 153کیلو و 67 گرم حشیش، 2 کیلو و 130 گرم کراک و مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.
سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند مسلح از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.
9923**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.